Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám kivédeni? 16/f

Hogyan tudnám kivédeni? 16/f

Figyelt kérdés
Röviden és tömören annyi, hogy az elmúlt pár hétben néhány osztálytársam elkezdett amiatt szekálni, hogy azeri vagyok (de csak félig, apám részéről). Legutoljára azt kaptam pl, hogy az azeriek nem Európához tartoznak, sőt sehova sem, csak az iszlámhoz tartoznak és jó lenne ha emiatt elnyelne a föld stbstb. És egyfolytában ehhez hasonló dolgok érnek és nem csak az iskolában, hanem amúgy is..
2018. febr. 24. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem is volt, hogy piszkáltak.

Tegyél úgy, hogy nem érdekel.(de tényleg ne érdekeljen)

Vagy fogd fel poénnak és poénkodj velük.

Én ennek a kombinációját használtam, és rájöttek nem én vagyok az ő emberük és azóta jóba is lettünk.

2018. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jesszusom.

Engem azért piszkáltak mert jugoszláv származású vagyok.

De hogy ilyet mondjanak...


Tényleg talán az egyik legjobb ha lesz. Rod, akkor megunják nagyrészt, persze vannak kitartó egyedek..

Velük kell felvenni a harcot.

2018. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#3 Talán azért nem megy harcolni az országába, mert Magyarországon született, az anyja pedig magyar? Talán még nem is volt az apja szülőhazájában.

Csak egy felvetés, de nem izzasztja meg az ember elméjét :)


Kérdező, csak nézd őket levegőnek, vagy humorizáld ki, pont ahogy előttem is írták. Esetleg szólj a tanárnak/igazgatónak. Én általánost Magyarországon jártam, és úgy emlékszem hogy ezeket a szekálásokat elég komolyan vették, főleg ha a hovatartozás a téma.

2018. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Így hülyének néz ki a válaszom mert az az üzenet már törölve lett akinek szántam. De már mindegy, úgy marad :)
2018. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Jézusom mi ez óvoda?! Ez súlyos...engem utoljára 10 éves koromban csúfoltak mert alacsony vagyok de ez nagyon durva. Ha én a helyedben lennék jól tökön térdelnék mindenkit de rám ne hallgass mert forrófejű vagyok. Én is csak azt tudom tanácsolni mint az előttem szólók, zárd ki őket, ne foglalkozz velük, ha meg felidegesítenek akkor csinálj valamit ami lenyugtat és eltereli a figyelmedet.

17/L

2018. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt a pofonok segítenének. Lendítsd meg a kezedet.

Mindegyik padlót fogna.

2018. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tehetsz a származásodról. Szerintem azok nem normálisak akik emiatt szekálnak. Szerintem engedd el a füled mellett vagy pedig válts sulit ha nagyon nem birod. Kitartás!!:)
2018. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!