Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért voltam ennyire rossz...

Miért voltam ennyire rossz passzban, és miért cseszett le ennyire a tanárom?

Figyelt kérdés

Ma a fuvolaórán egy másik lánnyal próbáltunk el egy triót (a harmadik lány nem volt ott), de a végére valamiért úgy játszottam, mintha fél éve fuvoláznék, egyszerű semmi kis szólamom volt, és képtelen voltam normálisan eljátszani. Na most a tanárom iszonyúan leb*szott, hogy ha nem szedem össze magam, pakoljam össze a cuccom és menjek, de akkor két ember munkáját rontottam el, ez óvodás szint, két tigrissel vagyok összezárva stb... Én meg csak néztem, hogy basszus csak nagyon fáradt vagyok, most jött meg, és én sem tudom mi a baj... A másik lány próbált segíteni, hogy akkor játsszam el a szólamomat egyedül, lassabban, de a tanárnak ez sem tetszett.

A tanár nagyon jól tudja, hogy én nem szeretem a hosszú, tartott hangos lassú darabokat, én azt tudom eljátszani, ami gyors, dallamos, és nem vagyok alsó szólamnak való, rám nem lehet alapozni két másik szólamot. 4 triót játszunk, abból 3-ban alsó, 1-ben felső vagyok, persze csak azt nem játszottuk el, amiben én vagyok a felső... Szóóval ettől most rettenetesen elnyomottnak/megalázottnak érzem magam, mintha a másik két lány fényévekkel jobb lenne nálam, pedig ez nem így van. Szerintetek a mi volt a baj, vagy miért csinálja ezt a tanár?



2018. márc. 1. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak hülye tanárok... de az alsó szólam játékát is meg kell tanulni, csak úgy leszel profi! Gyakorolj, gyakorolj és gyakorolj!!! :D
2018. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Semmi baj nincs veled. A tanárod nem való tanárnak, ha ilyen negatívan áll hozzád. Egy tanárnak támogatni kellene a diákjait, együtt megoldani a problémákat. Nem a te hibád,hogy rossz szakmát választott.:) Szedd össze magad,menni fog!❤
2018. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Jelentsd fel terrorizmusért
2018. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az alsó szólamok is fontasak! A tanárod csak azt akarja, hogy jobb legyél!Mióta fuvolázol?
2018. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!