Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Év elején amikor új suliba mentünk, még jól mentek a dolgok mert mindenki figyelt rám hülyéskedtek velem és én is velük jól elbeszélgettünk mindig, poénkodtam. Voltak barátaim

Fél év után meg kezdtek ugy mond leszrni nem foglalkoznak velem nem hülyéskednek és elkezdtem rosszul érezni magam hogy így eltávolodnak tőlem az emberek. Már nem poénkodok. A legjobb barátnőm is mással van meg ő is kezd eltávolodni. Nincs önbizalmam nem tudok közeledni az emberekhez. Mindig egyedül vagyok és csak akkor vannak velem ha nincs más.

Mit csináljak?:(



2018. márc. 2. 14:34
 1/2 Bogiii5 válasza:
59%
Szerintem próbálj meg mindenkivel kicsit beszélgetni,úgy értem ha látsz valakit aki egyedül van akkor nyugodtan menj oda hozzá-főleg ha év elején jóba voltatok-. Esetleg te változtál valamiben és az nem tetszik nekik,amit te lehet észre se veszel.A legjobb barátnőd miért távolodik tőle? Próbálj meg magabiztosabb lenni,tudom hogy nem könnyű,de hidd el muszáj a mostani világban. Lehet az is közrejátszik,hogy látják rajtad az önbizalom hiányt. Próbálj meg más osztályokból is barátokat szerezni,lehet ott találod meg az igazi barátokat.Fel a fejjel! :) Kitartás.
2018. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. márc. 2. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!