Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A volt párom kémkedik? Ezekbut...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom kémkedik? Ezekbutan tartsam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Meleg kérdés! De ettől függetlenül szívesen varom a normális válaszokat heteróktól is.


volt egy kapcsolatom, de nem igazán működtek a dolgok. Azt tapasztaltam az utóbbi időkben, hogy neki a baráti társasága elkezdett rám irkálni romeon. Először nem tűnt fel a dolog. Azt gondoltam csak ismerkedni akarnak. Ő azt hiszi, nem tudok erről. Meg hogy nem tudom hogy az ő ismerősei. De érdekesmód sose jött össze a találkozó. Mert tudták tőle, hogy mi együtt voltunk.

Meg azért sem, mert ők maguk nem is akartak találkozni. Csak a volt párom mondta nekik.

Ez engem nagyon zavar. Vege a kapcsolatunk, úgyvoltam vele maradjunk haverok.

De az az igazság, azt csak azért mondtam neki. Mert meg kötődőm hozzá. Az az igazság, kicsitszeretem őt még.

De ezek után, atgonlva ott tartok. Hogy teljesen megszakitom vele a kapcsolatot. Volt köztünk egy kis mosoly szünet. Nem beszéltünk egymással. Majd ram írt, bocsánatot kert. Akkor békültünk ki hogy legyünk haverok. Mert ő tartani akarja velem a kapcsolatot.


Azok után hogy rájöttem, azért irkálnak emberek planeton. Mert ő mondta nekik. Ezért igy hogy egyedül vagyok. Nem szívesen ismerkedek. Nem is érdekel a dolog. Mert nem tudom hogy az a szemely konkrétan engem keres, vagy csak mondtak neki. Ez nagyon nagyon aggasztó. Meg ki tudja miket mond rólam nekik. Én mindig őszinte voltam vele. Sose taktikáztam. Viszont vele pont az ellenkezője igaz.


Ráadásul lesz egy buli a jövő héten, amire meghívott. De ezek után nem igazan tudom hogy mennyek-e.

Az agyam azt mondja ne mennyek. Hagyjam az egészet. De viszont valahol mégis érdekel. Lefeküdni biztosan nem feküdnék le vele. Ezt ő is tudja. Nem is azért hívott. Ismerem annyira.


Lényegében ezt hogy ismerőseinek mondja hogy írjon rám. Ezt már régebbota tudom. Csak mostanra telt be a pohár.


Ti mit tennétek? Elmenetek a buliba? Tartanátok a kapcsolatot vele?



2016. máj. 16. 06:55
1 2
 1/16 Lenrok79 ***** válasza:
100%
Próbálj meg ismerkedni mással, hátha észbe kap. Mej el vele a buliba és ismerkedj másokkal.
2016. máj. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hat ez egy házibuli lenne. Ahol főként az ő ismerősei vannak. Ott akar bemutatni egyik haverjának. Volt úgy hogy elmegyünk együttoda. De sose jutottunk el addig hogy elutazzak oda vele.
2016. máj. 16. 08:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kémkedik, vagy úgy érzed, hogy beleszól jelenlegi életedbe, akkor szüntess meg minden kapcsolatot. Nekem is próbálta az új kapcsolatomat az exem tönkretenni de nem hagytam. Keress magadnak más körből párt, barátokat.
2016. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudni akarja, hogy kötődsz-e még hozzá, "megcsalnád-e". Ez ilyen próbaféle, hogy hűséges vagy-e még hozzá. Velem is csinálta ezt egy férfi (én mondjuk nő vagyok, de szerintem ez itt lényegtelen), aztán mikor bedobtam neki, hogy elég jól éreztem magam nélküle, letört az egója. Ha már nem akarsz tőle semmit, akkor ne függj tőle ilyen szinten.


Ja, a buliba nem mennék el. Keresnék mást. Főleg mert az exed egy kisstílű manipulátor. Nem egészséges lélekkel.

2016. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A buliba semmiképpen nem mennék el.

Egy legyen az embernek tartása, másrészt fene tudja, hogy ott van egy csomó haver és mit akarnának tőled...mondjuk megerőszakolni úgy 5-6an? Nem ismerem a csókát, de ma már bárki be tud hülyülni...

2016. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

" Ha kémkedik, vagy úgy érzed, hogy beleszól jelenlegi életedbe, akkor szüntess meg minden kapcsolatot. Nekem is próbálta az új kapcsolatomat az exem tönkretenni de nem hagytam. Keress magadnak más körből párt, barátokat."


Igen, azon vagyok én is hogy mást keressek.


"Tudni akarja, hogy kötődsz-e még hozzá, "megcsalnád-e". Ez ilyen próbaféle, hogy hűséges vagy-e még hozzá. Velem is csinálta ezt egy férfi (én mondjuk nő vagyok, de szerintem ez itt lényegtelen), aztán mikor bedobtam neki, hogy elég jól éreztem magam nélküle, letört az egója. Ha már nem akarsz tőle semmit, akkor ne függj tőle ilyen szinten.


Ja, a buliba nem mennék el. Keresnék mást. Főleg mert az exed egy kisstílű manipulátor. Nem egészséges lélekkel."


Azt én értem, de minek legyek hűséges. Ha már nem is vagyunk együtt. Az az igazság hogy igen, mondhatjuk úgy is hogy manipulátor. Sokszor amikor kérdeztem tőle valamit, azt láttam rajta nem őszinte. Olyan választ próbált adni, amit szerinte hallani akartam. Csak az a gáz, eléggé jól ismerem minden mimikáját. Látni rajta ha nem mond igazat.


" A buliba semmiképpen nem mennék el.

Egy legyen az embernek tartása, másrészt fene tudja, hogy ott van egy csomó haver és mit akarnának tőled...mondjuk megerőszakolni úgy 5-6an? Nem ismerem a csókát, de ma már bárki be tud hülyülni..."


A buliba én sem megyek el. Ma eldöntöttem. Megerőszakolni biztosan nem fognak. Annyira nem vagyok elveszett. Meg ismerem őt, nem az a típus.


Azért köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 16. 14:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért legyél hűséges, hogy az ő hiúságát legyezgesd még azok után is, hogy szétmentetek. Nárcisztikus személyiség kis pszichopata beütéssel. Mármint nyilván nem a baltás gyilkos pszicho, hanem a kicsit lelki nyomorgató típus. Döntsd el, kell-e még ez neked.
2016. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

'Megerőszakolni biztosan nem fognak".

Ez soha nem biztos!

Legyél határozottabb, ne a gyk-n, kérdezd meg hogy elmenj e az ő bulijára, mert a válasz egyértelmű, hogy ne.

Ha már nem jártok és ennyire szétmentetek ugyan milyen havarjának akar ő bemutatni téged amikor már ti sem vagytok havork...és ugyan minek?

Ne légy madár.

2016. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mennye el és akkor lehet kiderül mit akar.

Ja és nincs de viszont erre figyelj oda!

2016. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
az én volt barátom fellépett fbomra, megkarcolta barátom kocsiját, zaklat a munkahelyemen, a lakásunknál...hívogat...szerintem örülj, hogy a tiéd csak csávókat küld rád:D
2016. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!