Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tartsam vele tovább a kapcsola...

Nagy.kaTa kérdése:

Tartsam vele tovább a kapcsolatot? Többi lent. Csak értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés
Az iskolán kívüli barátkozás mindig nehezen ment de nem rég az utcánkba költözött egy új család. Kicsit hulyén hangzik de a fiukkal összeismerkedtem. Az elejétől fogva gyanus volt gondoltam egy keresztkérdéssel utalok arra hogy ő most hetero e vagy sem. A válasza nem volt egy értelmű. Azt mondta tetszik most neki egy lány...de utána kb egy hónappal azt mondta fiú. Azert tettem fel a kérdést mert azt tudom hogy ezek szerint biszex de mivel elég jó kapcsolatban vagyok vele még akár ossze is jöhetnénk. Ha viszont most ott hagyom nem kéne attól félnem hogy egy fiúval kellene majd versenyeznem..

2015. jan. 24. 09:01
 1/2 anonim válasza:
nem mindegy hogy egy fiuval vagy egy lánnyal versenyzel?ha megakar csalni és hetero lenne akkor is megcsalna.viszont ha tetszel neki és mondjuk beléd szeret akkor nem kell félned se a fiuktól se a csajoktól
2015. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz :D Köszi
2015. jan. 24. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!