Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha az osztálytársa...

Mit tegyek, ha az osztálytársaim szó szerint azt kívánják bár meghalnék?

Figyelt kérdés
Nagyon utálnak, folyton átvernek, röhögnek rajtam, kibeszélnek... Egész nap én vagyok a téma, és csak a mocskolódás megy mindig... Nem vagyok rossz tanuló, nem iszok, 2 cigarettát szívtam el egész életemben (egyes kortársaimmal szemben)... Tök normálisan öltözködök... De bántanak... Mit tudok tenni? Ha anyumnak szólook, akkor csak kiröhögnek hogy szánalmas vagyok hogy az édesanyám mögé bújok...

2018. márc. 5. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Menj at egy masik suliba, ez mar szerintem nem lesz jobb. Anyukadnak meg szoljal, igy is, ugy is bantanak, de tudnia kell errol neki is.
2018. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha csapatban tolják, akkor csak drasztikus változtatásokkal lehet megoldani. Keményen kiállsz magadért, próbálsz kedvesebb lenni, vagy sulit váltasz. Így látatlanban nehéz megfelelő tippet/segítséget adni.
2018. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Anyukám tudja, egyetlen barátnőm az most beteg , nem tud segíteni, az a baj , hogy az egész osztály ellenem van, csak 2-3 évfolyamtársam áll még velem szóba a barátnőmön kívül
2018. márc. 5. 18:39
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Akkor te is nagyon elsz-rtál valamit, függetlenül az osztálytársaid viselkedésétöl.
2018. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni, hogy a felsorolt dolgok közül melyik lenne hasznos. Én nem adnám meg nekik az örömöt, azért se mennék másik suliba..de ez megint csak emberfüggő, hogy ki mennyi pofont képes elviselni.
2018. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Amerikában az ilyesmit hamar lerendezik egy kissebb mészárlással... Kapják be tövig az osztálytársaid
2018. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Megy már ez egy ideje... eddig bírtam, de most lett elegem
2018. márc. 5. 18:47
 8/19 anonim ***** válasza:
Válts iskolát. Tenyleg sak ez segíthet. Minden osztályban van egy ember akit bántani kell. Ez van ha másoknak kicsi az önbecsülésük és szar emberek is egyben. Kegyetlen dolog az biztos. De semmi értelme annak hogy emiatt tönkre menj. Esteleg szóltál már az osztályfőnöknek, esetleg az igazgatónak? Lehet hogy egy kis fenyítés.... akarom mondani elbeszélgetés jót tenne azoknak az idiótáknak.
2018. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tanároknak nem merek szólni , mert ha balhé lesz belőle akkor rámküldik a "haverokat" és megveretnek
2018. márc. 5. 18:55
 10/19 anonim ***** válasza:
Ertem. Tehát retkes cigányokról van szó :). Gáz. Most legszívesebben azt mondanám hogy kés vagy boxer. De nem mondom. Abból is csak neked lesz bajod, az meg nem hiányzik senkinek. Válts iskolát. Szar lesz. Nagyon szar. Új környezet, új emberek. De gondolj arra hogy ennél csak jobb lehet. Én is a patkány osztályom miatt váltottam iskolát. Tipikus retkek voltak. Igazi patkányok. Es ami a furcsa hogy nem cigányok voltak. Szimplán csak gusztustalan emberek. Utána persze jobb lett. Nem a legjobb, de 100 szor jobb mint amilyen előtte volt. Hidd el, megéri valtani.
2018. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!