Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mennyire sajnálnán...

Szerintetek mennyire sajnálnának az osztálytársaim akik mindig is kiközösítettek mióta közéjük járok akkor, ha meghalnék?

Figyelt kérdés

Attól még, hogy ennyire levegőnek néznek, sajnálnának kicsit, vagy le se sz*rnák a dolgot?

Nem akarok meghalni csak kíváncsi vagyok.


2013. nov. 16. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Mélyen sajnálnának,de nem beszélnének róla.Belül biztos,hogy bántaná őket a lelkiismeretfurdalás.
2013. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, mintha én írtam volna ezt a kérdést, ezen már én is sokszor elgondolkoztam, és arra jutottam, h az ilyenek tuti full álszerényen "gyászolnának"....kb úgy két percig, aztán mintha mi sem történt volna, tovább élnék az életüket...ezekkel az emberekkel nem kell foglalkozni, én már úgy vagyok velük, h ha ők lesz..rnak, én is őket...van jobb dolgom, mint h ezen siránkozni :D
2013. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van bennük egy csepp empátia biztosan utólag rájönnének hogy milyen bunkók voltak veled,és hogy nem kellett volna kiközösíteni, és lelkiismeret furdalásuk is lenne.... pár napig/hétig... aztán elfelejtenék az egészet és újra kiközösítenek valakit... (TANÁN pár ember kicsit változtatna az gondolkodásán de nemhiszem hogy tömegesen megtérnének..) Amúgy ezen a kérdésen már én is gondolkodtam. Szerintem ha valaki meghal, aki emberből van az sajnálja, akármennyire is romlott belülről.
2013. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnálnának, biztos mindannyian. Talán úgy gondolod, hogy nem szeretnek, és nem is törődnének a haláloddal, csak páran közülük, de szerintem mindenki sajnálna. Persze, nem mondanák ki, nem mutatnák ki, de a szivük mélyén. Pár hétig (2-3) te lenneél a téma, de aztán el is felejtenének lassan.
2013. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem is tudom... szerintem nem sajnálnának. Maximum talán néhányan igen, lenne olyan akinek bűntudata lesz, de ha 30 embert veszünk akkor abból maximum 8-an lennének akiknek megszólal a lelkiismeretük.

De ez nem miattad van, hanem azon egyszerű oknál fogva, hogy elég sok fiatalban nem alakult ki az empátia, vagyis az a tulajdonság, hogy beleképzelje magát egy más ember helyzetébe. Nekik megvan a legmenőbb mobiljuk, napszemüvegük, a legnépszerűbb arcok az iskolában, ezáltal önzővé válnak.

Tényleg ne kövess el öngyilkosságot! Tudom milyen érzés, mert középiskola első két osztályában én is ki voltam közösítve, aztán átmentem egy másik suliba és ott pedig fantasztikus osztályközösség volt.

Szerintem ne is gondolj a halálra. Tanulj, művelődj, és majd ha sok év múlva munkáért fognak kuncsorogni nálad, akkor majd megkérdezheted tőlük, hogy miért bántak úgy veled ahogy.

2013. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó: megkérdezhetném hogy melyik iskolából mentél át melyikbe? :)
2013. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel akkor privát üzenetben megírhatom, de ide nem szeretném kiírni, pozitív/negatív reklámot csinálni a suliknak.
2013. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem akarok rosszindulatú lenni de nem hinném. Persze néha szóba kerülnél illendőségből elmondanák hogy te szegény pára de nem rengetnéd meg a világukat mert nincs közük hozzád szóval ez kb. olyan mint mikor egy lépcsőházban valaki meghal. Nem ismerted de illendő vagy elmondod hogy jó ember volt. Ez nem a te hibád így vagyunk bekódolva nem sírhatunk minden letaposott virágért.
2014. jan. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. mivel ki vagy közösítve, nyilván nem sokat tudnak rólad, hogy ki is vagy (tehát lehetsz kedves, aranyos okos ez nem változtat semmin, ha hülye a társadalom) ha eddig nem voltál jelentős helyen az életükben, a halálod olyan lenne számukra, mintha semmi sem történt volna. Viszont nyilván te sem sajnálnád valami nagyon őket, szerintem, max 1-2 napig vagy elgondolkoznál, ugyanez igaz a másik csapatra, biztos meglepődnének, de ennyi. Viszont: a családod biztosan nagyon-nagyon szomorú lenne és számukra viszont felbecsülhetetlen vagy, talán ha nem is mindig ezt mutatják, na ők biztos nem tudnák kiheverni. A többi fajankó meg mit számít?
2014. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
leszarják az egészet
2014. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!