Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet kezdeni ilyen...

Mit lehet kezdeni ilyen "maffiózó" gyerekkel? 17/f

Figyelt kérdés

Ő is 17 éves, ilyen kisebb növésű gyerek, de igen jóképű. Mindenki azt mondja róla/rá, hogy ő nagyon jó gyerek, meg kedves, csak nem szereti ha keresztbe tesznek neki.

Rengeteg helyen vannak neki ismerősei, kb mindenhol van valaki ismerőse, aki el tud intézni ezt-azt. Benne van valami drog üzletben is, bár állítólag ő nem termel,nem árul, nem is használja csak valami részesedést kap belőle.

Én kétszer kicsesztem vele rendesen, és a második dologgal nagyon kiborítottam, és akkor megfenyegetett hogy "figyeld meg tönkreteszlek". Nem sokkal azután voltunk egy buliban a barátnőmmel, és hát ő is ott volt. Én abban a buliban eléggé berúgtam, és valahol kint hagytak engem éjjelre egy padon, és az akkori barátnőmet hazakísérte, megcsókolta, és le is feküdtek. Később azt a pár barátomat is elvette, akik voltak. Mostanra mind a 8 barátom vele lóg, vele járnak bulizni, engem nem is hívnak.


Bevallom, beszari vagyok mert volt már rá lehetőségem hogy megverjem, bemossak neki egyet, de utána ezer százalék hogy rám küldené a haverjait hogy tegyenek kicsit helyre (volt már rá példa hogy jól megveretett valakit).

Valahogy meg kéne vele beszélnem ezt a dolgot, mert már tényleg lelkileg is tönkretesz. Már barátaim sincsenek, barátnőm sem, suliban is kb ignorálnak az emberek. Hogy a fenébe tud valaki így befolyásolni másokat?



2018. márc. 6. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez melyik film, vagy tinisorozat sztorija volt?


“ilyen kisebb növésű gyerek, de igen jóképű.”

A főszerepre Justin Biebert kérd fel. Enyhén meleges, hogy a nagy fenyegetés ellenére egy ujjal sem pöccint meg a fantáziahős, így aztán errefelé érdemes elvinni a sztorit.

2018. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem árulja, nem termeli, nem fogyasztja, de azért a 17 éves kis taknyos a keresztapa a drogkartellban...

Meg a kapcsolatok, nagy kicseszés, hogy meghúz valami lotyót egy buli után, akinek a nagyon értelmes "pasija" éppen önkívületben hentereg valahol

2018. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Kiszúrtál a sráccal 2 alkalommal is, berugtál teljesen mikor ott volt a barátnőd. Szerinted miért hagyott ott? Valószínűleg nem ez volt az első hasonló megnyilvánulásod. A "barátaid sem véletlenü hagyták el. El kéne gondolkoznod miben kell megváltoznod.
2018. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Öld meg!


Na jó, viccet félretéve:

Kicsesztél vele, kétszer is. Aztan amikor világosan megmondta, hogy bosszút fog állni, te elővigyázatlan voltál (elmész bulizni a barátnőddel egy olyan buliba, ahol ő is ott van és ahelyett, hogy fokozott éberséggel a hátad mögé is figyelsz folyamatosan, te öntudatlanra iszod magad, hát öcsém, csak az nem nyúlja le a csajodat, aki nem akarja...). Szóval a bajt alapvetően magadnak kerested...


Hát most megszoksz vagy megszöksz. De tenyleg. 17 vagy, azaz hamarosan érettsegi (most legalább arra tudsz koncentrálni, hogy minnel jobban sikerüljön), azt tudod tenni, hogy utána elmesz minnel messzebb az ország masik végébe tovabb tanulni, ott lesznek új barátaid és lesz új barátnőd (tiniszerelem amúgy sem szokott örökké tartani...)

2018. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Mindig magadban keresd először a hibát, csak utána másokban.
2018. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez rohadt jó sztori :D 17 éves csíragyerek nem csinál semmit de kapja a pénzt a drogügyletekből...mesélj még. Az ilyen kis gimiben meg egyetemen füvet áruló suttyók csak játsszák a nagymenőt, mert olyat csinálnak amit nem szabad, közben csak piti semmire való ártalmatlan balf4szok.
2018. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezen jót nevettem, ha tudnád mennyivel rosszabb emberekkel kell megbirkóznia havi szinten egy átlagembernek. :D
2018. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a 8 sose volt a barátod. Keress igazi barátokat. Egész máshol.
2018. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!