Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti tudtok beszélgetni a...

Ti tudtok beszélgetni a tanáraitokkal? 17/L

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem. Ma is töbnen próbáltak velem óran kivűl tanárok beszélni és nem ment. Egy korombelivel oké, közvetlen vagyok de ha a tanórán kivűl próbál velem barátkozni egy kb 30 éves tanárnő leblokkolok és azt se tudom mit mondjak neki.
2018. márc. 6. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Otthon nem masztizz ennyit a tanárnőre gondolva,és akkor menni fog a dolog! ;)
2018. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk kb. minden tanárral lehet spanolni :D a formaságokat leszámítva egy szinten kezelnek minket.
2018. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Amíg még iskolába jártam, addig nem nagyon beszélgettünk a tanáraimmal tanórákon kívül(i) dolgokról. De így civilként mostmár inkább, olyan dolgokról is, ami független az iskolától. Természetesen ami illendő azt betartva. Kulturáltan, megadva a tiszteletet. Nyilván nem a volt tanáraimat jelölöm meg a mémeken meg nem velük baromkodunk. :D
2018. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Mert beraktad oket a “tanar” skatulyaba nem nezve hogy o is csak egy fiatal csaj. Aki munkanak valasztotta ezt.

Fiatalon en sem bratyiztam tanarokkal. Nem gondoltam arra hogy ok is emberek :D. Illetve a tanar diak viszonyon kivulre keptelen voltam behelyezni oket ha mar oda kerultek. Olyan ez mint a barat zona. O pedig a tanar zonaba megy. Persze ma mar nevetek ezen.

2018. márc. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gimi elején én sem tudtam velük beszélgetni, de 16-18 évesen már simán, ők is emberek, a fiatal 30-as matektanárnőt meg imádtam, minden hülyeségről el tudtunk beszélgetni meg nevetgélni. 26/N
2018. márc. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meg pont idősebbekkel tudok beszélni, kortársnál blokkolok.. XD

15/L

2018. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Én sem vagyok képes beszélgetni tanáraimmal. Valamiért felsőbbrendű szekcióba osztja őket az agyam.

Valószínűleg ennek az az oka, hogy figyelned kell arra, hogy ne tegezd le és a szavaidat is meg kell válogatni. Mindig rettegek, ha velük beszélek. Nehogy kiejtsek ösztönből olyan szót, amellyel nem fejezem ki számára a tiszteletet.


Igyekszem őket kerülni ilyen téren és csak nagyon röviden beszélek velük. (Ha muszáj)

Korombeliekkel szemben nincsen semmi problémám.

2018. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nkm van kettő nagyon jó tanárom. Mindkettővel jól el lehet beszelgetni. Az egyikkel amikor beszélek már nm is figyelek oda h mit mondok mert ott már nm az agyam hanem a szivem beszel
2022. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!