Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim miért...

Az osztálytársaim miért röhögnek ki, csúfolódnak rajtam csak azért mert nekem van elképzelésem a jövőről és rendesen tanulok?

Figyelt kérdés

Nem lógok velük mert bunkó az összes,inkább tanulok és van egy munkám is és inkább ezeket csinálom.

Tényleg gáz lennék?


(Fiú-fiúk kapcsolat)


2018. márc. 7. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez jó lecke. Tanuld meg ezt is. Sok ember nem tudja kezelni, ha valaki másképp él, mint ő. Több összetevője lehet, az egyik, hogy neki jó úgy, ahogy él és azt hiszi, hogy csak ez az egy jó van és nevet másokon. Másrészt meg talán el is bizonytalanodik, mert mivel el sem tudja képzelni, hogy többféle jó élet van ezért vagy ő éli azt vagy a másik, így ha látja, hogy a másik jól van, akkor bizonytalan lesz, hogy talán ő téved.


Ez van később is mindenkivel, aki szokatlan. Ezt kapják azok akiknek nincs párja, akik korán házasodnak, akinek korán lesz gyereke, vagy egyáltalán nem lesz gyereke. Aki nem ambiciózus és az is aki meg nagyon nagyon az. az is aki kábítószereket fogyaszt és az is, aki még alkoholt sem fogyasztott soha. minden ami eltérő az aktuális többségtől.

2018. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg lelkileg és mentálisan is érettebb vagy a többieknél és talán ez az egész családodra jellemző, onnan látod. A korosztályodba tartozók előtt feltehetőleg a "lázadás" a menő, amikor a konvenciókkal szembe mennek csak azért, hogy megmutassák, hogy ők mások, mást csinálnak (persze semmi hasznosat nem csinálnak). Ne törődj velük.
2018. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Xard le!


Ennyi. Meg ne sebezzenek lelkileg!

2018. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Brit tudomány szerint, ha beszélsz valakinek az elképzeléseiddel/terveiddel kapcsolatban, akkor csökken a motiváció.
2018. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy gáz. Van célod amig meg akarsz valósítani. Ebben semmi szégyellnivaló nincs.

Majd akkor is röhögjenek ha meglátják évek múlva, hogy hova jutottál. ;)

2018. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Majd pár év múlva, mikor ülnek az árokban közmunkán, majd akkor is tedd fel ezt a kérdést.

Hülye vagy, ha foglalkozol velük.

Sok sikert és kitartást!

2018. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Így kezelik a helyzetet, mert nem tudnak mit tenni. Analfabéták kb. Nekik nincs elképzelésük, nem is tanulnak annyit és nem tudják hogy kezelni azt aki fejlettebb náluk. Ezért próbálják a primitív módszereikkel lehúzni a saját szintjükre.
2018. márc. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

"Mindenki hülye, csak én vagyok helikopter"...

Érdemes elgondolkozni, hogy miért lehet az, hogy mindenki utál kivétel nélkül. Aztán lehet továbblépni, addig felesleges a léleksimogató válaszokat mantrázni.

2018. márc. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

8-as, köszönöm, végre valaki!!

Kérdező, te meg miből gondolod azt, hogy a többiek nem gondolnak a jövőjükre??

2018. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A 2-es pontosan leírta a helyzetet.


Utálni nem utál mindenki,a lányok szeretnek engem meg elvannak nekem csak a fiúk tényleg kb. 7 éves szinten vannak.

2018. márc. 8. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!