Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolás lányok! Tesiöltöz...

Középiskolás lányok! Tesiöltözőben mennyire vetkőztök le egymás előtt?

Figyelt kérdés
15 éves, 9.-es lány vagyok, és elég fura hogy a tesiöltözőben van olyan osztálytársam, aki teljesen szégyenlős, és nem mutatkozik előttünk még fehérneműben se. Viszont vannak akik egyáltalán nem szégyenlősködnek, és átveszik a melltartójukat is sportmelltartóra, úgy hogy közben egyáltalán nem takargatják magukat. (Főleg ugye azok akiknek nagyobb a melle. Én meg pl átveszem a melltartóm, de közben a fal felé fordulok hogy ne lássanak annyira. Lányok, nálatok ez hogy zajlik?

2018. márc. 8. 21:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Vissza emlékezve soha nem takartam magam,ugyan úgy a mai nap sem,nem zavar ha látnak,nem voltam,vagyok szégyellős.36N
2018. márc. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
azért női öltöztő, hogy ne kelljen takargatni egymás előtt. Van ország ahol lányok , nők zuhanyoznak is együtt. itt még egy sima zuhanyzástól is félnek, óra után.
2018. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%

Az azért 2 külön dolog, hogy valaki nem szégyenlős, meg valaki szándékosan mutogatja magát.

Meg lehet, hogy valaki ruha nélkül is simán tud lenni mások előtt, az meg megint más kérdés, hogy senki sem kíváncsi rá. :D

2018. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mindenki fehérnemüre vetkőzött (melltartót nem kellett cserélni), de szégyenlős senki sem volt; konkrétan megesett, hogy osztálykiránduláson oldalra fordulva pihentem az ágyon és egyszerre egy nemiszerv sétált ell mellettem...
2018. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Külföldön meg kötelező volt tesi után a fürdés (ha a tanár tudomására jutott, hogy elmulasztottad, levitte a jegyed órai munka részét), szóval ott teljesen levetkőztem, a többieket meg nem igen nézegettem.
2018. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!