Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti utáltátok az általánost?

Ti utáltátok az általánost?

Figyelt kérdés
Én nagyon!
2018. márc. 9. 12:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is de nem magát az intézményt hanem abban történt konfliktusokat
2018. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Csupa lány osztály volt, gondolhatod azt a tyúkketrecet. :)

Meg a tanárok is elég ergyák voltak. Akkoriban még nem volt érvényben, hogy nem lehet felpofozni a gyereket, ami nem gond, csak sok tanár túl sokszor élt a lehetőséggel.

2018. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én mindig utáltam iskolába járni, de tanulni szeretek.
2018. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem én a középiskolát utálom
2018. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem is emlékszem rá, csak négy évig jártam oda. Aztán 10 évesen átmentem nyolcosztályos gimnáziumba, azt szerettem.
2018. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az altalanost azt nagyon utaltam meg a középiskolának is jobban.
2018. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Nekem viszont az általábosból vannak a legjobb emlékeim :) életen át tartó barátságok születtek, nagyon jó osztályom volt. A tanárokkal nekünk is volt problémáink és égetni valóan rosszak voltunk, de nagyon összetartóak. Utána egy iskolában sem éreztem olyan jól magam, mint ott.
2018. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem, én szerettem. Én voltam a legjobb tanuló az osztályban, voltak sikerélményeim.
2018. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én utáltam, suttyó osztálytársaim voltak meg a tanárok is bunkók voltak. Középsuliban elsőként tettem le az osztályból a német nyelvvizsgát, az érettségim is 5-ös lett belőle, míg általánosban a német tanárnál 6x annyit tanultam, mint középsuliban és 2-esre zárt le minden év végén...Vagy pl. Az ofőnk volt a biosz-és föci tanárunk és minden órán sztorizgatott, senki se tudta, melyik anyagnál járunk épp...
2018. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mint a szart. Az osztálytársaim jó része 1-4 évvel idősebb volt, mint én, és még a lányok is mind hamarabb nőttek. Úgyhogy hetedikben 13 évesen ott álltam 155 cm-sen 40 kg-mal, és gondolkozhattam azon, hogy fussak el, vagy szálljak szembe, ha ütni akarnak. Az osztály egy katasztrófa volt, be voltunk zárva (komolyan. Volt, hogy pisilni nem engedtek ki szünetben, nehogy összeverekedjenek a kölykök), állandó verekedések voltak, meg hatalmi harcok, a tanárok semmit nem tudtak csinálni, mert fostak az igazgatóhelyettestől meg a sleppjétől (nem én találom ki, rokon dolgozott ott, és a múltkor szóba jött, mekkora rák az a hely), de leginkább szerintem attól tartottak, nehogy sajtónyilvánosságot vagy büntetőjogi pert kapjon valamelyik ügy. Az egész kisváros egy ilyen undorító fertő egyébként a mai napig, a szülők egy része, aki anyagilag független, elviszi a gyerekét a közeli megyeszékhelyre, de aki nem az, mert az önkormányzatnak dolgozik, vagy újabban közmunkázik (az én időmben ilyen még nem volt), azt nagyon megfingatják, ha el meri vinni a (többnyire fehér és értelmes) gyerekét, mert kapnak utána valami fejkvótát.

Nem az, hogy wc papír nem volt a budin, hanem pl. mosdókagyló, meg csap hiányzott, mert a retardált perui indiánok letörték. Építettek nekünk egy nagyon király játszóteret EU-s pénzből az udvarra, de sosem játszhattunk rajta :D Haza csak úgy mehettünk, ha kettessorban megyünk az iskola ajtajáig a folyosón tanár vezetésével, a portás kinyitja nekünk, majd visszazárja utánunk, mint valami kib*ott börtönben, még rácsok is voltak rajta.

Fel kéne gyújtani, aztán a hamvait leönteni klórmésszel és beszántani a helyét sóval. Az egyetlen dolog, amit köszönhetek nekik, az az, hogy alacsony, vékony nőként is tudok verekedni nálam nagyobbakkal, mert tanítani a fogyatékos osztálytársaim miatt semmit se sikerült, gimi elsőben majdnem mindenből buktam, egy sima egyismeretlenes egyenletet nem tudtam megoldani. Úgy gondolom, ez nem az én hibám, mivel gimi végére mindent behoztam, jól érettségiztem, és azóta van egy diplomám is, most a másodikat csinálom. Csak nagyon ótvar helyre sikerült születnem.

2018. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!