Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti utáltátok az általánost?

Ti utáltátok az általánost?

Figyelt kérdés
Én nagyon!
2018. márc. 9. 12:16
1 2
 11/19 Metionin ***** válasza:
Legszívesebben felrobbantottam volna az egész osztályt, élén az osztályfőnökkel. Napi szinten ütöttek, loptak, folyamatosan csúfoltak csak mert nem voltam gazdag.
2018. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem igazán kedveltem... főleg az enyhén szólva balfék osztályom miatt... XP
2018. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én is utáltam nagyon.

Mindig engem szívattak. Annó 2. Osztályban voltam hlye, hogy nem ütöttem/vágtam vissza. Nagyon megbántam. Mindenki az ellenségem volt.

Most, hogy elkerültem felsőbb oktatási intézménybe, másképp kezelem a helyzetet. Vannak barátaim és jól érzem ott magam.

2018. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1-2o.-t szerettem. 3-4 másik ofőt kaptunk,siralmas két év volt, rámszállt két erősebb gyerek a pronyóbbik másik osztályból, negyedikben hónapokig zaklattak, követtek hazafelé, provokáltak, hogy legyen indokuk megverni. Szar volt.

5-re rettenetes ofőt kaptunk, aki a matekot is tanította. Aki elsőre nem értette az anyagot, annak csak másodjára volt hajlandó elmagyarázni, és ha akkor se volt világos, akkor csak ordított, ordított, ordított. Ennyi maradt meg belőle, meg ahogy a rendkívül kínos délutáni osztálybulikon próbált hangulatot csiholni úgy, hogy a fél osztályt vérig sértette, megalázta akár aznap délelőtt. Megkaptam tőle, hogy földhözragadt vagyok, amiért inkább nem akartam kétnapos osztálykirándulásra menni. Persze azt nem mondhattam neki, hogy VELED nem akarok menni, mert ha meglátom az aszott pofádat, görcsbe rándul a gyomrom. Ja, annyira igaza volt, hogy az érettségi után ha nem is jártam be a fél világot, de a jobb európai országokat minden további nélkül megjártam.

Volt még pár hasonló tanár, utáltam is azokat a tárgyakat, rossz is voltam belőlük. Rájöttem, hogy ha meghúzom magam ezeknél, akkor csak a havi egy-két dogát kell elviselni, aztán át lehet bukdácsolni náluk 8-ig. Ez a kretén ofő kiröhögött, amikor 8.-ban beadtam a jelentkezést egy gimnáziumba. Abba nem is vettek fel, de onnan átirányítottak egy másikba, ahol kifejezetten várták a magamfajta gyerekeket, akikben benne volt a potenciál(-magyarból irodalomból 5-ös, nyelvtanból 4-es voltam mindig- )de a jóravaló általános iskolai kiégett tanerő leírta őket.

Leérettségiztem, bár a reál tárgyak ott is gondot okoztak, főleg, hogy ott kellett pótolnom mindazt, amit Ms.Kretén nem volt hajlandó elmagyarázni,így kellőképpen megutáltam azt. Éretségi után főiskolai diplomát szereztem. Ennyit erről. Ami jó volt a felsőben, az a néhány osztálytársam, akit nagyon szerettem.

2018. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én imádtam. Idióta osztályom volt, mindennap rengeteget nevettem, tök jó volt a hangulat, és rengeteg hülyeséget csináltunk közösen.
2018. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Idén fogok ballagni, és nem feltétlen az épületet utálom. Nyilván én se szeretek tanulni, de az oszt. társaim mindig szekáltak, piszkáltak, és így elesz@rtam mindenbe, ami hatására olykor jobban csesztettek. A tanárok és a közösség is szörnyű, pedig a város "legjobb általános iskolájába" járok.
2018. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor utáltam, ma már néha visszasírom.
2018. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én csak 4 éve járok kisgimibe, de az általánost ami nekem szerencsére ,,csak" négy évig tartott GYŰLÖLTEM!!! 14/L
2018. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én is utáltam az egész közeg rossz volt a tanárok tanítani sem tudtak és folytonos volt a másiknak a bántása
2018. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!