Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Teljesen megőrült az igazgatón...

Teljesen megőrült az igazgatónk, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Sajnos kitudódott felé, hogy az órák 90%-án nem csinálunk semmit, szabadfoglalkozás van. Kevesebb mint 2 hónap van hátra az érettségiig és ezért szúrópróba ellenőrzést tartott az órákon. Annyira elfajult a helyzet, hogy teljesen kitért a hitéből, elhordta mindennek az osztályt, hogy nem lesz belőlünk senki, és hogy elege van ebből az osztályból és az önvezéreltségünkből, takarodjunk innen el minnél előbb. Elege van, hogy a 60 emberes évfolyamból tesiórán csak 3 ember öltözik át és tesizik, a többi a padon ül és mobilozik, elege van, hogy informatikán játszunk a gépnél, vagy a gépházakon ülünk rajta, fent a padon, és cseverészünk, elege van, hogy történelmen mindenről beszélünk, csak történelemről nem, elege van, hogy életvitelen és spanyolon szabadfoglalkozás van és mindenki alszik és mobilozik (mivel 4 év alatt egy mondatot sem jegyeztünk meg, alapból is minek már erőltetni) és sorolhatnám a többi órát. Mostantól teljesen ránk fog szállni és ahol teheti bent fog ülni és felügyel minket, ha kell ordibálni fog velünk.... Szeretnénk újra a kényelmes életet élni és ezt a 1,5 hónapot érettségiig kibírni valahogy órai munka nélkül, valami ötletek, hogy mit mondjuk neki, vagy hogy engeszteljük ki? :(

2018. márc. 14. 19:49
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

"Azért de, mert mindenki egyetemre fog menni :D"


Kettes érettségivel? az vicces lesz.

2018. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Feltűnt a szülőknek is, szóltak már az osztályfőnöknek , de szerencsére az ofőnk egy ilyen Pálinkát rá oszt meg van oldva típusú ember, aki magasról letoj mindent, a hiányzásokat igazolás nélkül is kihúzza, mert miért ne (van egy gyerek, aki az évben, kb 10x jött be csak, annak is mindig kihúzzák hamis igazolásokkal és a 250 órás limitet is valahogy kikerülte) tehát ő nem fog semmit sem tenni. A vezetőséghez meg szerintem csak most mert bemenni a szülői részleg, mert nagy sokk lett, hogy kiderültek ezek otthon.
2018. márc. 14. 20:15
 13/46 A kérdező kommentje:
Hát innen majdnem mindenki a BME meg ezekre jelentkezett mérnökinformatika meg gazdaságinformatikára :D Szóval jó lenne bekerülni egyetemre. Bár az igaz, hogy nehéz lesz, de ez van, majd megoldjuk valahogy.
2018. márc. 14. 20:17
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy kamu kérdés-e, de tegyük fel, hogy nem.

G..i hülyék vagytok. Tudom, hogy lerágott csont, de mások örülnének, ha kapnának oktatást. Aha, majd pont titeket vesznek fel a Bme-re... Kicsit el vagytok szállva magatoktól, nem?

Ha neked az kemény munka, hogy jegyzetelj órán, és figyelj, akkor felesleges fizetned egyetemért, úgyis kibuksz, menj inkább okj-ra, az első ingyen van.

Figyeljétek meg, a következő az lesz, hogy ő ösztöndíjat kap, nem kell egy fillért se fizetnie majd. :'D

2018. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az L.H.Sz vezeti az iskolát (Lógós Hülyék Szakszervezete).... Gratulálok. Megint kapunk egy rakat barmot, akiket tarthatunk el, mert kisírják az államtól a segélyt....
2018. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Államilag támogatottat jelöltünk meg, nem vagyunk hülyék, hogy fizetőset jelöljünk... És miért kéne minket eltartani? Fogunk dolgozni egyetem után...
2018. márc. 14. 20:33
 17/46 anonim ***** válasza:
37%

Miért nem akartok tanulni? A tudás kincs! Én nekem pont az a bajom, hogy a gimiben felületesen vesszük a dolgokat :(

Szerintem kapjátok össze magatokat, még menthető a dolog! :)

15/L

2018. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 timiandi ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy nem tanultok, vagy hogy nem érdekel titeket, végülis le tudod tenni az érettségit nagy nehezen. De szerintem ne is gondolj az egyetemre. Találj magadnak egy takaritói állást, szép, kényelmes életed lesz.
2018. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Nem akarok ganét takarítani :D
2018. márc. 14. 20:43
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

LOL, BME mérnökinfó. :D :D

Na, ebből látszik, hogy kamu a kérdés.

Amúgy hajrá, csak így tovább, a BME kifejezetten könnyű suli, egyáltalán nincs se matek, se fizika, úgyhogy simán elvégzitek bulizás és csajozás mellett, csúszás nélkül.

Szerintem azért tanuljatok meg pár szót németül, és akkor lehet majd még kimehettek Németországba mosogatni. Ha még akkor is lesz igény további gazdasági bevándorlókra.

2018. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!