Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Teljesen megőrült az igazgatón...

Teljesen megőrült az igazgatónk, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Sajnos kitudódott felé, hogy az órák 90%-án nem csinálunk semmit, szabadfoglalkozás van. Kevesebb mint 2 hónap van hátra az érettségiig és ezért szúrópróba ellenőrzést tartott az órákon. Annyira elfajult a helyzet, hogy teljesen kitért a hitéből, elhordta mindennek az osztályt, hogy nem lesz belőlünk senki, és hogy elege van ebből az osztályból és az önvezéreltségünkből, takarodjunk innen el minnél előbb. Elege van, hogy a 60 emberes évfolyamból tesiórán csak 3 ember öltözik át és tesizik, a többi a padon ül és mobilozik, elege van, hogy informatikán játszunk a gépnél, vagy a gépházakon ülünk rajta, fent a padon, és cseverészünk, elege van, hogy történelmen mindenről beszélünk, csak történelemről nem, elege van, hogy életvitelen és spanyolon szabadfoglalkozás van és mindenki alszik és mobilozik (mivel 4 év alatt egy mondatot sem jegyeztünk meg, alapból is minek már erőltetni) és sorolhatnám a többi órát. Mostantól teljesen ránk fog szállni és ahol teheti bent fog ülni és felügyel minket, ha kell ordibálni fog velünk.... Szeretnénk újra a kényelmes életet élni és ezt a 1,5 hónapot érettségiig kibírni valahogy órai munka nélkül, valami ötletek, hogy mit mondjuk neki, vagy hogy engeszteljük ki? :(

2018. márc. 14. 19:49
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

"Hát az érettségi oké lehet rossz lesz, de mivel a semmire kapunk 5-ösöket ezért színtiszta 5-össel fel fognak venni aztán majd ott nekiállunk tanulni nyugalom :D 12 évig pihentettük, de az egyetemi 4 évet megnyomjuk."



Utolsó kommentem előtt ezt nem olvastam. De ez akkor is baromság. Én eddig nem sportoltam sokat, de most beiratkozom atlétának, és majd ott elkezdek edzeni. Olyan vagy, mint azok az emberek, akik azt mondják, hogy holnap kezdem a fogyókúrát. Persze. Mert holnapra színvonalasabb ember leszel...

2018. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

"Egyetemen mióta érettségiznek?", írtam, anno.


Látom, ezt sem érted: Az érettségid nem lesz meg, hiába dobálózol egyetemi továbbtanulással. Azért írtam így, hogy jelezzem: amikor a többi iskolából jelentkezők már egyetemet végeznek, nektek nagy valószínűség szerint akkorra lesz meg az érettségitek (vagy az első OKJ-s vizsgátok).


Németországban sem vesznek fel sehová, mert semmit tudást nem tudsz felmutatni. Viszont utcaseprő itthon is kell. Egyébként az is egy munka, arra is szükség van. Nélkülük az ország már térdig koszban járna.


Kitartás, csak így tovább! Kell a hulladékkezelő társaságoknak is az utánpótlás.


Ui.:


Sírásó is lehetsz, meg kubikus.

Vagy vadakat terelő juhász.

Látod, elalszik DoZsoka is,

Álmodj te is szépet, kis kanász.

2018. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Most amúgy komolyan van, aki ezt bevette?
2018. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a lényeg, a véleményem leírhatom akkor is, ha tudom, hogy kamu. Még valami olvasónak segíthet.
2018. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
meg a kérező talán hazudik 8privát üzenetben sokkal normálisabb), de vannak akik tényleg így gondolkodnak
2018. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kamu, lehet, hogy nem. Alapban úgy állok hozzá, hogy a kérdező valóságot írja le. A logikai hiányosságokra útközben úgyis rámutatunk, ha nagyon erőltetett dolgokat ír, jelezni fogjuk. De az ilyen kérdéseknek, történéseknek is lehet valóságtartalma. Sok minden lehetséges, hiszen az emberek nagyon különböző gondolkodással, dolgokhoz/történésekhez való hozzáállással élnek egymás mellett....
2018. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!