Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Teljesen megőrült az igazgatón...

Teljesen megőrült az igazgatónk, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Sajnos kitudódott felé, hogy az órák 90%-án nem csinálunk semmit, szabadfoglalkozás van. Kevesebb mint 2 hónap van hátra az érettségiig és ezért szúrópróba ellenőrzést tartott az órákon. Annyira elfajult a helyzet, hogy teljesen kitért a hitéből, elhordta mindennek az osztályt, hogy nem lesz belőlünk senki, és hogy elege van ebből az osztályból és az önvezéreltségünkből, takarodjunk innen el minnél előbb. Elege van, hogy a 60 emberes évfolyamból tesiórán csak 3 ember öltözik át és tesizik, a többi a padon ül és mobilozik, elege van, hogy informatikán játszunk a gépnél, vagy a gépházakon ülünk rajta, fent a padon, és cseverészünk, elege van, hogy történelmen mindenről beszélünk, csak történelemről nem, elege van, hogy életvitelen és spanyolon szabadfoglalkozás van és mindenki alszik és mobilozik (mivel 4 év alatt egy mondatot sem jegyeztünk meg, alapból is minek már erőltetni) és sorolhatnám a többi órát. Mostantól teljesen ránk fog szállni és ahol teheti bent fog ülni és felügyel minket, ha kell ordibálni fog velünk.... Szeretnénk újra a kényelmes életet élni és ezt a 1,5 hónapot érettségiig kibírni valahogy órai munka nélkül, valami ötletek, hogy mit mondjuk neki, vagy hogy engeszteljük ki? :(

2018. márc. 14. 19:49
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
90%

BME-re kettes érettségivel? :D :D Valaki azt írta, hogy g..i hülyék vagytok, én se fogalmazhattam volna szebben. A büdös életbe nem fognak felvenni, nem csak oda de sehova máshova sem ilyen szakokra. Kezdhetitek gyakorolni a sepregetést meg a szemétszedési. Mondjuk tesin. Szamtech órán meg elkezdhetitek kiszámolni, hogy hogyan fogtok kijönni a minimálbérből egy hónapban.


Spoiler: örökre elfelejtheted a kényelmet, a lógást, a laza életet. Kilépsz a gimiből a kettes érettségiddel, egy egyetemre se fognak felvenni, aztán jön majd a 40 év robotolas a létminimumért.


Tudok nektek gratulálni. De legalább 4 évig nagyon királynak érezhettétek magatokat, megérte, nem? Majd gondolok rátok amikor a sok tanulásnaj köszönhető milliós fizumból másodszor utazom az évben nyaralni. A legnagyobb különbség köztem és köztetek, amik a büdös életben nem fogtok megugrani, hogy volt agyam felfogni, hogy a jövőmet alapozom meg.

2018. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen, kedves #31, igyekeztem belefogalmazni a lényeget abba a 3 szóba, szerintem is sikerült. :D
2018. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy hogy bírtátok ennyire letojni ezt a 4 évet. Ennyire nem érdekel titeket más a lógáson, meg a mobilozáson kívül? Az egy dolog, hogy általános alsóban még nagyon menő lesz@rni az iskolát, de ennyi idősen, gimiben nagyon gáz. Szégyen. A tanáraitokat, akik a szemetekbe hazudtak, akik nem törődtek veletek, akik hagyták, hogy az ő hozzá nem értésük meg lustaságuk miatt nektek esélyetek se legyen egy normális életre, kirúgatnám, menjen az ilyen is mosogatni.
2018. márc. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem megőrült az igazgatótok, hanem most tért észhez. Sajnos rajtatok már nem fog segíteni, de talán az utánatok következőkön már rajta tartja a szemét, hogy erősebben fogják őket a tanarak.
2018. márc. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez melyik "nem rossz" iskola? Most már tényleg érdekel melyik sulinak van olyan presztizse, hogy onnan kettes érettségivel felvesznek a BME-re XD
2018. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne... Kérdező: kérjük az iskola nevét, címét, hogy utánajárhassunk.


Ide beiratkozva mindenkinek ennyire "könnyű" lesz a továbbtanulás.

2018. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan... melyik iskola ez?


Amúgy meg majd gyere vissza júniusban ide a gyakorira!

Kíváncsi vagyok melyik szakra vettek fel a BME-n! :D

2018. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elárulni az iskolát, annyit mondok hogy Budapesttől kb 20 km-re található gimnázium, a város és a környék egyik legjobbja elvileg. Oké majd írok hova vettek fel.
2018. márc. 15. 16:33
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, elég gáz a kérdésed. Én tényleg elit gimibe jártam. Egy elit gimiben nem az érettséginél jönnek rá a gyerekek, hogy tanulni kell. Minden tanév végén 3 tárgyból vizsgáztunk, függetlenül érdeklődési körtől meg fakultációtól. Felsőben már csak érettségi tárgyakból + bioszból + 2.nyelvből is, kisgimisek fizikából, földrajzból is. Az osztály jelentős része elment minimum 1 nyelvvizsgára (kihelyezett BME-s vizsgaközpont voltunk), nyelvi tagozatosok 2 középfokkal és/vagy emelt érettségivel végeztek. Mindenki (!) minimum 1 emelt érettségivel vizsgázott a 90 fős évfolyamból, és többen előre hozott érettségit tettünk, vagy osztályozó vizsgával bizonyítottuk 11.-ben, hogy a hátralévő 2 évben (5 éves évfolyam voltunk) nem kell nyelvi órára járni. Aztán volt aki nem járt, volt, aki levizsgázott, és vizsgafelkészítőre járt utána. Ja, és Cambridge által szervezettre, nem ilyen Origó meg fiszem-f*/**szom. És ez nem Budapest volt, hanem Szigetszentmiklós. Elvittek minket egy hétre Fehérvárra, és érdeklődési kör szerint volt, aki színház kulisszáit látogatta, volt, aki bírósági tárgyalást nézhetett végig, volt,aki történész-előadást hallgatott. És többségünk OKTV-zett, én pl. 3 tárgyból, és tovább is jutottam. Volt, aki majdnem megnyerte.

Ha tényleg elit gimi lennétek, nem az érettségi lenne az első vizsgátok, már egy csomó házi vizsgán meg felelésen túl lenétek. Ezt nem dicsekvésből írtam, de amit te itt előadsz, az olyan, mint anno általános iskola legrosszabb osztálya volt. Nálunk is volt egy-két buta, de a 90 fős évfolyamból 87 ember ment egyetemre, van, aki külföldre. A másik kettő nem kibukott, hanem nem akart egyetemre menni. Azt elhiszem, amit állítasz, de hogy ti majd egyetemre jártok... Hát a pofámról leszakadna a bőr... Persze, sok hülyét felvesznek, ha fizet, nem arról van szó. ha mindez igaz, azt tudom elképzelni,hogy egy olyan osztály vagytok, akik járnak egy gimibe, ami VALAHA erős volt, és még mindig a nevéből él, de már sz***r sincs ott. Nekem az általános iskolám van így. Régen jó volt, ma már a nevéből él csak. Ti meg azt hiszitek, jártok valahova. De hogy a szülők, tanárok hogy nem vették észre... Az ofőd oké, de a többi...

2018. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azt a tanárt, akinél az egész osztály 2-es általában kirúgják egy tisztességes iskolából.
2018. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!