Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Helyes az, amit csinálok?

Helyes az, amit csinálok?

Figyelt kérdés

Az osztályból az egyik fiú nagyon belém van esve,erre már ő is számtalanszor utalt,és a haverjai is burkoltan mondták. Sokat ír nekem,és én beszélek is vele,de félek,hogy ő azt hiszi,hogy én is szerelmes vagyok belé,pedig ilyesmiről szó sincs. Szóval az lenne kérdésem,hogy szerintetek rosszul teszem,hogy beszélek vele,mert ezzel hamis álmokban ringatom,és hagyjam abba ezt az egészet?

Vagy mit csináljak ebben a szituációban?

/Amíg konkrétan fel nem tárja előttem érzelmeit,addig nem akarom azt mondani neki,hogy bocs,de nem tetszel./


2018. márc. 16. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak utalj rá.. Vagy írd neki azt hogy van valakid.. De a legjobb az lenne ha konkrétan le írnád neki hogy nem jön be neked. Nem baj az ha nem ő mondja. Te tudsz róla és elejét veszed a dolgoknak.
2018. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már régebben írtam neki,hogy van valakim(valóban van,de nem vagyunk a szó szoros értelmében együtt,de mindegy,ez egy hosszú történet) és szinte tudomást sem vett erről,ugyanúgy írja kb. napi szinten,hogy cuki,aranyos,kedves,szép lány vagyok...
2018. márc. 16. 22:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá nála, hogy neki jó-e, ha barátok vagytok, és ajánld fel, hogyha fájna a viszonzatlanság, akkor segítesz neki elválni egymástól.


Tehát ha ez köztetek tényleg rendes barátság, amiben titkokat szoktatok megosztani egymással stb, akkor ne legyenek az érzelmeitek sem titkok! :)

2018. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De ez egyáltalán nem barátság köztünk,Ő leendő barátnő jelöltként tekint rám,én pedig egy szimpla osztálytársként. Nem osztunk meg egymással titkokat,felszínes dolgokról beszélünk: iskoláról,tanárokról,stb.

Ja,és egyszer mikor mondta,hogy szép voltam aznap,kérdeztem,hogy ezzel mire utal,rá akartam vezetni arra,hogy elmondja az érzelmeit,és mondta,hogy jajj..semmire sem akart utalni,meg én azt nem érthetem.

2018. márc. 16. 22:51
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Kezdj el áradozni valakiről neki, akit nem ismerhet, mondjuk egy nemlétező szomszéd srácról, hátha veszi a lapot.
2018. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az g* ci nagyon tahóság lenne,ilyesmit biztos nem csinálnék. Akkor már ezerszer inkább megmondanám neki az érzéseimet,mintsem azt csinálni vele.
2018. márc. 16. 23:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor legyél vele őszinte. Ez lenne a korrekt. Így nem éli bele magát. Hidd el jobb ez még akkor is ha rossz dolognak tartod. Jobb mint hogyha hónapokkal később teszed amikor már az agyadra fog menni.
2018. márc. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugi mi férfiak sokkal jobban értékeljük, ha kerek perec megmondod, hogy "nem. mert...", minthogy utalgatsz rá, vagy "félreérthető" jeleket adsz, stb.
2018. márc. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha semmi sem zavar, te is élvezed a semmiről való beszélést.., akkor nincs baj.

Nem vagytok olyan helyzetben ahol reményeket kéne adjon magának.

2018. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ge*i nagy tahóság... oké, de az előttem szólók azt javasolták, tárulkozz ki, az nem tetszett, ezért javasoltam... te se vagy teljesen százas. Pontozd le ezt is, az én hibám az egész.
2018. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!