Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek is furcsa ez a lány?

Szerintetek is furcsa ez a lány?

Figyelt kérdés
A suliba jár egy igazán gyönyörű 15 és fél éves lány. Sokan szerelmesek bele, a legjobb pasik udvarolnak neki, de neki senki nem kell. A múltkor megkérdeztük, hogy tudja-e mi az a kotton, ő erre értetlenül ránknézett. Nem lehet, hogy a lányokat szereti? Amúgyis inkább fiús alkat, nincs cicije és még nem is menstruál, meg a 144centijével kb.11-nek néz ki. Egyébként rengetegen bàntják, hogy nincs cicije meg pasija, mi beszéltünk is vele erről, de azt mondta, hogy őt még nem érdekli a szerelem. Amúgy jár pszichológushoz, mert állítólag nincs önbizalma meg szorong.

2018. márc. 18. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát kiskomám beteg állatok vagyok azt kell mondjam. Ez már karcolja a fiatalkorú megrontása témakört. Húzzatok szaros pelenkát a fejetekre idióták!
2018. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Magadról tetted fel a kérdést?

Ha nem, akkor mi közötök hozzá? 15 évesen még valóban nem a pasikon kéne, hogy gondolkodjon. És azért mert ez így van, ti rögtön azt hiszitek, hogy leszbikus, Úristen...Nincs jobb dolgotok??

2018. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Én is 15 vagyok, gyönyörűnek nem mondanám magam, legfeljebb átlagosnak, és abszolút nem érdekelnek a srácok. (Nem, nem vagyok leszbikus sem, a lányok ugyanúgy hidegen hagynak, ha mégis muszály választani, kkor inkább a fiúk.)

Szerintem teljesen normális, aranyosak vagytok, h akartok neki segíteni, de vigyázzatok rá, hogy ne erőltessétek magatokat rá. Az meg hogy nincs melle és nem menstruál? Későn érő típus, nincs azzal sem gond. Az pedig, hogy mi az a "kotton", én is csak azért tudom, mert egy volt osztálytársam a telefonján mutatott valamit, és a keresési előzményekben volt ott, én meg elkezdtem ott kijavítani, hogy az "cotton candy" nem pedig "kotton candy"... XD

Szerintem nincs vele semmi baj, teljesen normális. :)

15/L

2018. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*muszáj
2018. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Skaiiripa ***** válasza:
100%

Omg, hagyjátok már békén szegény lányt. Ennyi idősen nem kell a pasik után futnia lol, majd lesz barátja ha akarja. Az tuti, hogy több esze van, mint nektek.

Hallod nem kéne aludni bioszon, tudod te meddig fejlődik egy ember? :) Megsúgom, van még pár éve.

Ilyen gyökerek között, nem csoda ha nincs önbizalma.

2018. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen engem sem érdekelt a pasizás. Első kapcsolatom 18 évesen volt. Szerintem ez egyáltalán nem furcsa. Van aki 12 évesen kezdi, van aki meg 22. Nem vagyunk egyformák.
2018. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak hagyjátok békén szegényt. Mit érdekel téged az amúgy, hogy menstruál e vagy sem? Jesszus.
2018. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem menstruál? :D Szerintem csak úgy van vele, hogy semmi közötök nincs a menstruációjához, ezért nem beszél róla...

És 100%, hogy tudja, mi az a koton, csak azért nézett értetlenül, mert ilyen idióta kérdéseket tesztek fel neki :"D

2018. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy nem menstruál, mert a lányokat vizsgálta a védőnő és megkérdezte őket egyesével és egyedül ő nem menstruál. Utána a lányok ezen röhögtek. Amúgy én sajnálom, mert értelmes a lány, az osztály legjobb tanulója. Talán irigységből lúzerezik le.
2018. márc. 18. 19:45
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen engem is a matek érdekelt még, nem a fiúk, igaz, szép nem voltam... De honnan tudjátok, hogy menstruál-e? Én nem közöltem senkivel, amikor megjött, jó, tesiórán kiderülhetett, mert utáltam a tesit és ilyenkor lehetett lógni :D Egyeseknek nagyon fáj s ott is kiderül. De hogy NINCS, arra igazán nem jöhetnek rá mások. Nem mintha számítana, semmi közötök hozzá.

Ahogy a szexuális orientációjához sem, legyen elég, hogy nem érdeklik a fiúk jelenleg...

2018. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!