Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lányok, osztálykiránduláson...

Lányok, osztálykiránduláson szégyenlősek vagytok?

Figyelt kérdés
Ha osztálykiránduláson (vagy esetleg táborban vagy uszodában) közös a tusoló nem vagytok szégyenlősek a többiek előtt meztelen fürdeni? Hogy vegyem majd rá magam?

2018. márc. 19. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szégyenlős, de gyekszem minél kevesebbet meztelenkedni olyan helyen, ahol mások is láthatnak Nálunk a koliban közös tusoló van, nincs zuhanyfüggöny sem, csak elválasztó falak. Simán lehet úgy zuhanyozni, hogy senki ne lásson. Én a szobából köntösben szoktam kimenni, alatta csak bugyi és melltartó van rajtam, viszem magammal a törölközőt és a tusfürdőt, sampont stb. Van, aki csak egy törölközőt teker maga köré, de van, aki teljesen felöltözve megy és csak a tusolóban vetkőzik le. Mikor beértem, még ruhában belépek egy zuhanyfülkébe, leveszem a köntöst+bugyit+melltartót, magam köré tekerem a törölközőt és felakasztom a ruháimat az akasztóra, törölközőben visszamegyek és azt a tusolóban lévő akasztóra akasztom fel. A fal felé fordulva zuhanyozom, így ha valaki beáll mögém, ő is legfeljebb csak a fenekem látja majd (amúgy nem szoktuk egymást bámulni zuhanyzás közben). Zuhanyzás után megtörölközöm, törölközőben kimegyek a köntösért, beviszem a zuhanyfülkébe és ott öltözöm fel, aztán a szobában átveszem a pizsamám.
2018. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyszerűen nem bírok már amiatt is aggódni. Ha nem tetszem akkor ne nézzen.
2018. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon
2018. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok szégyellős, le merek vetkőzni a többi lány előtt. De csak akkor szoktam meztelenül zuhanyozni mások előtt, ha ők is ezt teszik. Azt nem szeretem, ha csak egyedül rajtam nincs ruha. Általában nem vetkőzök le elsőnek, ha a többiek meztelenül fürdenek, akkor én is simán megteszem.
2018. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laczko Jáno válasza:
40%
ha jó csaj vagy akkor nem baj a dagadt vagy az cink XD
2018. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!