Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha bánt egy lány...

Mit tegyek, ha bánt egy lány azért, mert nem volt még barátom? 15/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány az osztályunkban, aki mindig megszól engem azért, mert jelenleg is szingli vagyok és világéletemben az is voltam. Egy kicsit mesélek erről a lányról. Nagyon népszerűtlen, kettes tanuló, barátai nincsenek. Engem valószínűleg azért utál, mivel elutasítottam egy idő után, mikor új volt nálunk (hosszú történet, nagyon becsapott a hátam mögött), illetve mert az egész osztállyal jóban vagyok, főleg a fiúkkal. Nem vagyok benne biztos, szerintem azért is ellenszenves vagyok neki, mert a megjelenésem jobb az övénél (ne vegyétek felvágásnak kérlek, én sem vagyok vékony, viszont ő túlsúlyos, 90 kg körül van), ezért is sokszor megszól (mint mindenkit, aki nála vékonyabb), de ez nem érdekel. Az már annál inkább, mikor az osztály előtt, kiabálva szégyenít meg, hogy nekem nem volt pasim, most sincs, stb. Hozzátartozik, ő mindig reklámozza, hogy (természetesen másik városban élő) pasijai vannak, de most szakított ezzel meg azzal, mert ők túl rondák hozzá, vagy talált jobbak, ilyesmi.

Párszor már elmagyaráztam neki higgadtan, hogy ez véleményem szerint nem szégyen, nem is szégyellem, hogy nem volt még senkim, viszont az ő helyében inkább elbújnék, de sosem értette meg ezt, csak folytatja a beszédet.

Mit tegyek szerintetek? Mit szóljak vissza?

15/L.



2018. márc. 21. 20:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nincs egy jóvágású bátyád v unokatesód akit nem látott soha?


am le se sza.d

2018. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen osztálytársam. Cseszegetett, hogy nem volt pasim, és egyszer nagy hangosan az osztály előtt azt mondta szűz vagy? Én meg kínomban vigyorogtam.


És most mi van vele? A sulit otthagyta, 18 évesen szült és most van egy 1 éves fia.

2018. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!