Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt már, hogy visszaszóltál,...

Volt már, hogy visszaszóltál, beszóltál egy tanárnak? Ha igen, miért, és mit mondtál neki?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer lehülyéztem egy tanárt, véletlenül hangosabban mondtam és meghallotta. Annyit mondott "köszönöm szépen" és tovább ment az anyaggal. Először nem is esett le hogy nekem válaszolt, csak pár perccel utána. Így visszanézve vicces, mondjuk akkor szégyelltem hogy ezt mondtam. Ez jutott eszembe, de lehet hogy nem ilyesmire gondoltál.
2018. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozatírás közben körbejárkált a teremben és mikor mellém ért muszáj volt megjegyeznie milyen undorító bagós szagom van. Így névvel együtt. Fel sem néztem a lapról úgy válaszoltam, hogy de legalább a patkányokat távol tartja. Úgy tett mintha nem hallotta volna, de tudom, hogy igen.
2018. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, többször is volt.Általános 7.osztályában a technika tanár mondta nekem hogy én 2-est kapok félévi osztályzatnak, én pedig mondtam hogy "Menj a ku*va anyádba!" Ő meg visszaszólt hogy "menjél te"!Csodálkozom, hogy akkor miért nem kaptam ezért valami szaktanári figyelmeztetést.

Másik emlékezetesebb:Osztályfőnök, aki szintén technikaórán épp nekikezdett volna az anyagnak, megelőztem és mondtam neki hogy "Lökjed!" Mármint arra értettem hogy mondja az anyagot.Erre ideges lett, átmentünk egy másik terembe és azt mondta nekem hogy:"XY (aki én vagyok), vagy visszamegyünk és bocsánatot kérsz az egész osztály előtt, vagy hétfőtől már nem jársz ebbe az iskolába (ez pénteken volt)!Visszamentünk és bocsánatot kértem.Utólag már bánom hogy ezeket mondtam.

2018. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A legszigorúbb tanár (akit mellesleg én bírtam, 5ös voltam nála) az órán közölte, hogyha "mégegyszer megszólal valaki, az egyest kap."

Erre én felkapva a kezem: "Tanárnő, bocsánat, én bevállalom az egyest, de *osztály felé fordulva* ki volt az az idióta aki szublimáltatta a tolltartóm a kukába?!"

2018. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez nem volt olyan durva mégis beszolasnak szamit(szerintem)

A nyelvtanaromnak mondtam akinél mellesleg ötös vagyok.

Egyszer órára alapból idegesen jött be,osztálytársammal dumalgatok meg minden. Láttam ,hogy nagyon néz minket.

Ilyet mond nekünk: jó most volt elég, nem szeretek és nem is szoktam kisbalni,de tudok. :D én erre: "Juj,most megijedtem :D

Szóval itt csak ennyi volt.

Mással is volt már asszem ilyesmi,de mindig viccesen fogjuk föl!

2018. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Hát...egyszer az Irodalomtanárnőt rettenetesen kikészítettük idegileg,büntetőt iratott,kijavította,és mikor megadta a jegyeket az egyik osztálytársam odakiáltott neki hogy ,,Önnek hol fáj 5-öst adni ''...A tanárnő ideges lett és elordította magát hogy ,,b***d meg!''
2018. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Késtem óráról mert egy másik tanárral beszéltem, benyitok a terembe, a tanár meg mondja hogy MOST dogát fogok írni mert késtem. Mondtam neki miért. Ő azt mondta" engem nem érdekel!" Válaszom "De a lófsz meg igen!"


Megbuktam!:')



Ja meg egyszer gimiben levállaltam egy sráccal, elkezdett pattogni hogy mit képzelek magamról; egy nagyon csúnyát mondtam neki ( ezt én nem írom le). Haverjaim szétszedtek minket. Becsengettek, mondta a tanárunk hogy kistanár fogja tartani egy hónapig az órákat. Az a srác volt akivel volt az a balhé!:') Kimentem önként jelenteni... Azt az arcot amit vágott elfelejteni nem lehet!:')


Azóta lespanoltunk és legjobb barátok vagyunk!

2018. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom hogy ez beszólásnak számit-e de azért leírom:

Egy magyar órán mikor a mítoszokat vettük akkor hangosan mondtam ( magamban akartam csak kicsuszot) "Ez most mire kell?" Aztán a tanár mondta: Valami baj van X (nevem)?

2018. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!