Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Menjek igy hetfon iskolaba? 14f

Menjek igy hetfon iskolaba? 14f

Figyelt kérdés
Este 5x kelletem fol arra, hogy hanyingerem van.Es mind az 5x hanytam is..Sot, egyszer meg a vizet is kihanytam..
2018. márc. 24. 05:44
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát,ha addig nem leszel jobban,akkor ne menj. Ezt Neked kell érezni,hogy hogy vagy! :)
2018. márc. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Az anyukád mit mond? Elküld az iskolába, vagy az orvoshoz?

Azt sem írod, minek a következménye lehet az állapotod.

2018. márc. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem leszel jobban, ne menj, beszéld meg a szüleiddel, ha jobban leszel menj. Nem lehet hogy valami miatt izgulsz? Nem vagy ideges? Nem lesz dolgozat vagy ilyesmi? Nálam régen akkor jött elő ez a hányinger hányás, ha valami miatt féltem. De az is lehet, elrontottad a gyomrod vagy egyszerűen vírus. Most diétázz, ne terheld a gyomrod, főtt krumpli víz! Jobbulást!
2018. márc. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Szombat van... Már délutánra jobban lehetsz, hol van a hétfő még???
2018. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Menni kell, nincs mese! Majd kipihened magad a suliban. Fejezd be a sírást. Van még két napod, hogy pihenj, tanulj. 56/N
2018. márc. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Már csak a hétfő-kedd-szerdát kell kibírnod, csütörtöktől szünet! Addig meg diétázz, pihentesd a gyomrod.

Ha nem javul, természetesen menj orvoshoz! Jobbulást neked!

2018. márc. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma eddig nem hánytam..amúgy ez egy vírus állítólag.De nemtudok felkelni az ágyból mert egyből szédülök kezdek, ráz a hideg, forró a testem, fáj a fejem..ez tünet vagy csak a fáradság?
2018. márc. 24. 13:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg kérdező, minek ehhez a gyakori? Hétfőn reggel ha nem érzed magad jó, megmondod szüleidnek, elmész dokihoz, ennyi.
2018. márc. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mar sokkal jobban vagyok, ez csak ilyen egy napos virus volt. :)

Holnap megyek iskolaba :)

2018. márc. 25. 12:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy meggyógyultál!
2018. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!