Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet tenni ha teljes...

Mit lehet tenni ha teljes szívemből utálom a tanárom?

Figyelt kérdés
Van egy tanár a sulinkba akki ebben az évben jött mert az előző elment a sulinkból. Pont hozzám került. Nálunk csoportok vannak es angolt tanít. Az osztályból van egy barátnőm akkoi a sulin belül a legjobb barátnőm is. Pont engem és őt szúrta ki áldozatnak. Neki jól esik ha másnak fájdalmat okoz. Kettönk közül engem csesztet a legjobban. Egy párszor mar leégetett a csoport előtt és 0.órába dolgozatot írat velünk es ha 1 es lesz azt be is irja. Nem tudom kora reggel kinek fő egyira az agya. Es volt olyan is hogy egyszer megkaptam az egyest es elkezdtem sírni es egy ujjal simogadta az arcom es mondja hogy ezert nem kell sírni de akkor is beitja es meg kell tanulni egy egesz fogalmazást meg egy parbeszédet meg egy szodogara is kell készülni egy napra es 0.oraba is be kell menni es nekem azt mondta tanuljak meg meg egy szodogat az előzőt. Szerintetek ez normalis?? Legszívesebben ki jukasztanam a kocsija kerekét de sajna nemnleget mert bűntény de ha lehetne mar reg kijuksztottam volna. Szerintetek mit tegyek?

2018. márc. 26. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk megbocsáltasz neki és ásod szakadékba magad. ;)
2018. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

*és nem ásod szakadékba magad.


Sorry későn van.

2018. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem aki ezt vegigolvassa, hamar rajon, hogy itt nem a tanarral van a baj.. :D
2018. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Azért nulladik órába tényleg g#cinek kell lenni ahhoz, hogy dolgozatot írassunk, és méghozzá olyan fajtát, ahol csak az egyes kerül be a naplóba. Nem heti 1 órában van angol.
2018. márc. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

" Legszívesebben ki jukasztanam a kocsija kerekét de sajna nemnleget mert bűntény de ha lehetne mar reg kijuksztottam volna." - hűha, rebel :D :D


Amúgy meg ne tegyél semmit. Mégis mit tehetnél? Valóban nem valami rendes tőle, hogy rendszeresen ennyi mindent kell tanulnotok az óráira, de te így gyerekként mit gondolsz, mégis mit tehetnél? Max. panaszkodhatsz a szüleidnek, akik meg összefognak még pár szülővel, és közösen beszélnek az osztályfőnökötökkel vagy a tanárral, de ennyi. Semmi olyat nem csinál, ami tilos lenne.

2018. márc. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem a tanárral van gond. Egy sima szódogára igazán felkészülhetnél (beseggeled a szavakat) amit bármikor vissza kell tudnod adni.

A nulladik óra ha benne van az órarendben ugyanolyan órának számít mint a péntek nyolcadik óra. Így ott is meg itt is lehet számonkérés.

Ha a Kérdező bekerül majd a felsőoktatásba akkor majd rájön bogy milyen jó doga is volt a középsuliban. SZIE YBL egyik karán rendszeresen van zh reggel fél 7től teremproblémák miatt.

2018. márc. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Én azon csodálkozom, hogy a magyartanárodnak nincs veled gondja..

Tudod, cica, aki nem tanul, az egyest kap. Nem egy bonyolult logika ez.

2018. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!