Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy csaj mindenkit végigkérdez...

Egy csaj mindenkit végigkérdezett a mobilszámom miatt csak épp engem nem, pedig naponta találkozunk?

Figyelt kérdés

A női lélek rejtelmei.

Egy csaj a sulimban egy csomó embert végigkérdezett a hátam mögött titokban hogy tudja-e valaki a mobilszámom (senki se tudta aki meg tudta az meg hazudott).

Nem is ez a lényeg hanem az hogy ezzel a csajjal én naponta találkozom tetszik nem tetszik egy suli.

Mindenkit meginterjúvol, csak engem nem. Miért nem jön oda és kérdezi meg?



Másik dolog mégis mit akarhat tőlem mobilon mikor naponta lát engem élőben? Mi olyat akarhat amire nem jó a facetoface?



Erre valaki?


2018. márc. 28. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj oda hozzá és személyesen konfroltáld ezekkel a kérdésekkel. Nem fog tudni mit reagálni, sarokba szorítod. Irtó gáz, amit csinál. Nem lehet tudni, mi a célja, lehet, hogy tetszel neki, de az is lehet, hogy valamilyen negatív módon akarja felhasználni a telefonszámodat, hogy téged károsítson vele. Mivel semmit se írsz a viszonyotokról, ezt nem tudhatjuk.
2018. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy tetszel neki és nem mer hozzád odamenni, nem meri élőben elmondani, amit akar. Talán írni akart neked.

De bármi lehet. Nem ismerem, meg téged sem.

2018. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem zavarban lenne előtted, nem mer közeledni.

Én sem mertem soha azzal beszélgetni, aki tetszett.

2018. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
73%
Szia! Írd fel egy papírra a számod (ha megakarod adni neki), menj oda hozzá, hogy mondták ezt kutatja, add neki oda és mondd, hogy jobban örülnél, ha most mondaná el, mit szeretne, élőben :) szegény biztos nagyon zavarba jön.
2018. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a skype nevem kérdezgette egy csaj a haverjaimtól

és mi se voltunk idegenek egymásnak,finoman szólva

Szóval valszeg zavarba lenne ha tőled kérdezné meg,ha nem érdekelnéd őt valamilyen szinten,akkor megkérdezné

2018. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert meg akar ismerkedni veled közelebbről, tetszel neki.

Szerintem írni akart neked viberen, személyesen nem mert kezdeményezni.

Ha most odaállsz elé és "kikérdezed", meg sarokba szorítod, ahogy itt az egyik okos javasolja, azzal csak megbántod.

Normálisan menj oda hozzá, és mondd neki: ha gondolod, cseréljünk számot, vagy ilyesmi. Nem kell mindjárt beleverni a betonba, nem biztos, hogy rosszat akart. De ha meg idegesít, nem tetszik, stb, akkor hagyd a fenébe.

35n

2018. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jó nagy gyökér :D


halál tróger dolog vki számát megszerezni majd csak úgy hívogatni


amúgy rázd le, mert túl sokat nem lehet kezdeni egy ilyenn csajjal ha hozzád se mer szólni

2018. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"amúgy rázd le"


nem rázhatom le mert "hivatalosan" nem is tudok a dologról ugye.

2018. márc. 28. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!