Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le? 13 éves...

Hogyan szokjak le? 13 éves csaj vagyok. Naponta úgy 5-6 szálat szívok el

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 18:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Ne gyújts rá mikor érzed hogy rá kell. Nekem ez bevált. ;)
2012. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Theorba ***** válasza:
82%

Tudod kislányom, nekem most vették ki a fél tüdőmet.

Nekem is hiába mondták annak idején, úgyhogy most én is hiába mondanám Neked.

2012. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Miért dohányzol? Erre a kérdésre keresd meg magadban a választ, úgy kitalálhatod, hogy tudnál leszokni. Valaki egyszerűen csak elhatározza magát és nem vesz többet, valaki megoldja azt a problémát, ami miatt elkezdett dohányozni és utána már nem fog neki hiányozni a rágyújtás (maximum a nikotin, de az 1-2 hét alatt kiürül a szervezetből), valaki viszont csak orvosi segítséggel és gyógyszeres terápiával tud.
2012. jún. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
23%

már túl késő pokolra jutsz

őőő háziorvos megmondja

továbbá kérd meg anyut hogy segítsen vegyen nikotin tapaszt kutyafaszát

2012. jún. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 MrPifta ***** válasza:
36%
Nem gyújtasz rá soha többé. Aki nem képes leszokni, az gyenge ember.
2012. jún. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Emolyssza válasza:
89%
Ha nem akarsz többé dohányozni, fogd fel, hogy eldöntötted: nem gyújtasz rá többet. Én nagyon régen kezdtem és csak 16 éves vagyok. Már nem dohányzok csak ha kedvem van, még akkor sem mindig. Nem muszáj és kész. Meg tudsz lenni nélküle is és ha ezt elhiteted magaddal menni fog. Sok sikert!
2012. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
9%
13 évesen cigizel?!?!?!?!?!?! HÜLYE VAGY????? még ki sem fejlődött a tüdőd! igaz, a gyerek sejtek regenerálódnak, de akkor sem lehet..... amúgy tapasz, rágó stb
2012. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 levaiemese válasza:
nagyon hatékony gyógykészítményeket lehet kapni a patikákban, próbáld ki, ha nem megy, az orvos csinál neked vmi terápiát. 13 éves vagy, ne rövidítsd meg már most az életedet
2012. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Ha valóban le akarsz szokni, akkor egyszerűen hagyd abba. Ha csak sok választ akartál látni, amiben azt írják, hogy 13 éves ne cigizzen hurr durr, ezt elérted. Gratulálok. Nem csak 13 éves lányoknak nem kéne cigizni, hanem senkinek, mert semmi értelme nincs. Én kipróbáltam a cigit és rossz volt, ezért nem szívtam többet. Nem értem, hogy ki olyan hülye, hogy tovább csinál valamit, ami rossz, és itt még nem hoztam szóba az egészséget és a pénzt.

Ha le akarsz szokni, leszoksz, ha nem, akkor nem. Engem igazából egyáltalán nem érdekel. Azt se értem, hogy miért írok ide. Nem is folytatom, mert nem lenne rád hatással. Inkább cigizz tovább, hajrá!

2012. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
48%

Szivjál mást ())

/ /

/ /

( ) ( ) mondjuk ezt:)

2012. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!