Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Negyedikben az osztálytársaim és most a tesóm osztálytársai is ezt szokták csinálni (lányok) "Jajj szerelmes vagyok a Péterkébe!" De ők csak 9-10 éves kicsik! Velem régen 4.-ben ezt csinálták "Hihihi az Eszter szerelmes a Márkba!" Ő csak a barátom. A kistestvéremnek pedig az egyik barátja 4.-ben kitalálta, hogy ő most szerelmes ebbe meg abba. És a testvéremmel onnantól kezdve nem is foglalkozik.

Nagyon bánatos emiatt. Én viszont nem értem,hogy mi ez a szerelmesezés 4.-ben. Másoknál is ez volt (van)? És mi a fenéért csinálják, ha azt se tudják mit beszélnek és úgy néz ki azt se, hogy hány évesek. Meg aztán, ha valakiről kitalálják, hogy ez talán szerelmes (pedig nem) úgy néznek rá, mint a hányásra.



2018. márc. 28. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

4.-ben ti is 9-10 évesek voltatok.

Ilyenek a mai fiatalok. :D

Mindenhonnan a szex folyik, örülj, hogy ott még nem tartanak... A mai világban...

2018. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!