Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek a "megszenve...

Mi a véleményetek a "megszenvedett" emberekről?

Figyelt kérdés

Engem nagyon fárasztanak :')

Példaul volt tavaly egy osztalytarsam akinek mániája volt hogy ő mennyit szenvedett az életben, meg hogy ő milyen bölcs és osztotta mindig az észt mindenkinek.. .

És persze senki sem lehetett szomorú vagy rosszkedvű merthogy ő tudja mi az "igazi szenvedés" és hogy mindenki más csak hisztis kisgyerek -.-


Na ja, a srác 15 éves volt...


2018. ápr. 1. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy 15 évesnél hacsak nem elvesztette a szüleit és állami gondozásba meg rossz nevelőknél nőtt fel, vagy szanaszét veri minden nap az apja mikor a kocsmából hazajön ,ez a duma röhejesen hat.

Általában azok sírnak így akiknek az a legnagyobb baja hogy nem kapták meg az új Iphonet

2018. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mintha két barátomat írtad volna le. Bár már nem tartom velük a kapcsolatot. De ugyanez volt. Öngyilkos lett az egyik családtagom, kiderült, hogy van egy durva betegségem, stb. stb. És ők ezek után mintha rám akartak volna licitálni szenvedésben. :D Például öngyilkos lett az egyiknek valami nagyon távoli ismerőse, akivel kétszer találkozott életében, le sem szarta. Erre kiselőadást tartott nekem, hogy én biztosan nem tudom elképzelni, milyen lehet ez a gyász stb. Kész.

A másik meg folyamatosan tolta ezt a mártír monológot, pl. vettem magamnak új cipőt (évente egyszer), erre ő előadta, hogy ő nem tud magára költeni ennyit, mintha én valami tékozló állat lennék (miközben napi szinten rendelte a kaját és verte el a pénzét hülyeségekre). Meg hogy ő mennyit szív az életben, de már szerintem direkt csinálja, komolyan.


Az osztálytársad mitől szenvedett ennyit? :)

2018. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!