Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés
Most kerültem középiskolába, és van egy gyerek akit nem értek. Általában mindig alszik órákon és szünetekben meg felszívódik. Ha a tanár beleköt akkor mindig ügyesen észérvvel vág vissza szúrósan. Sok tanár már kinézte magának, de ő mindig tud mindent szóval jó jegyei vannak. Szünetekben meg általában mindig felszívódik. Mivel nem valami közösségi ezért már pár osztálytársam belekötött, de állítólag ő jött ki győztesen. Szerintetek mivel töltheti el a szabad idejét? Milyen lehet az ilyen ember?
2014. febr. 4. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom az ilyen figurákat, igazi egyéniség lehet, nem megy a tömeg ütni, hanem inkább felvállalja a "magányos farkas" életformát :D bár tippem sincs mit csinál szünetben :D nem drogozik? :D
2014. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ti is "értelmes" társaság lehettek, mivel nem haverkodós inkább beleköttök, ahelyett, hogy elkezdenétek vele beszélgetni...
2014. febr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindig tud mindent, jó jegyei vannak..

Mert nyilván nem alszik órán, hanem hallgatja, amit a tanát mond.Otthon pedig tanul, tehát most már azt is tudod, mivel töltheti szabad ideje nagy részét.Ha nem társasági ember, akkor nyilván nem csavargással, bulizással, bandázással.


Szünetekben felszívódik...

Gondolom, keres egy csendes helyet, ahol nem kötnek bele.


Szerintem ő egy érdekes, bölcs ember lehet.Esetleg antiszociális, de akkor meg nem javaslom, hogy kötözködjetek, mert esetleg kellemetlen élményben lehet részetek.

2014. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó arc lehet,ha hozzánk kerülne egy ilyen csávó,tuti a bizalmába szeretnék férkőzni,és azon lennék,hogy minél jobb kapcsolatot ápoljak Vele. :D
2014. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!