Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valaki zaklat. Mit tegyek?

Valaki zaklat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában zaklató leveleket kapok az osztályomban. Mikor beérek a suliba néha ott vár a padban egy levél, amiben valaki ócsárol. Azt írja hogy kövér vagyok, meg jobb lenne ha nem is léteznék, meg hogy sajnálja szüleimet, hogy ilyen selejt a gyerekük. Ez főleg azóta kezdődött hogy van barátom. Gondolom a kettő összefügg. Egyenlőre senkinek nem szóltam, de volt hogy álomba sírtam magam mert olyan durva volt a szitu.

2018. ápr. 1. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod szó nélkül? Ha egyedül nem tudsz tenni ellene, akkor igenis kérj segítséget. Szólj pl. az osztályfőnöknek.
2018. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ás mit mondjak? nem tudom ki lehet, nyíltan senki sem ellenséges velem.
2018. ápr. 1. 19:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt, hogy nem tudod, ki írja ezeket a leveleket, de te zaklatásnak érzed.
2018. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha legalább három ilyen leveled van, akkor tök szuper, mert már feljelentheted zaklatásért. A levélen van ujjnlenyomat stb. Minket elektronikus úton fenyegettek stb. A fenyegető felfüggesztettet kapott. Más miatt végül ezt elzárásra változtatták. Nyolc hónapot volt bent, mióta kijött kislány lett. :D
2018. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt nem is gondoltam idáig. csak az ujjlenyomat egy olyan dolog ha nincs a rendszerben, márpedig egy tini nem lesz a rendszerben.
2018. ápr. 1. 21:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Ma már a diákigazolványhoz és a személyigazolványhoz is ujjlenyomatot kérnek az okmányirodában.
2018. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát nálunk még biztos nem nemrég csináltattam
2018. ápr. 1. 21:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom... nálam kértek... :(

Hogy úsztad meg? Avass be!!! XD

2018. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szólj az osztályfőnöknek. Valószínűleg nem rendőrségi nyomozással kell indítani, valószínűleg elég lesz, ha az osztályfőnök beszél arról, hogy ez a cselekmény minek minősül és meglebegteti a komolyabb következményeket. Még az is lehet, hogy az ofő az írásából ráismer a gyerekre.
2018. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát szerdán majd meglátjuk. Az ofő elég pitbull az egyik csajnak csak a nevét cifrázták ki papíron egy másik osztályból és addig ment hogy kiderült ki volt
2018. ápr. 2. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!