Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A kiszemelt fiú legjobb lány...

A kiszemelt fiú legjobb lány barátja uszítja ellenem a srácot (nagy valószínűséggel féltékenysége miatt). Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos, a történet úgy kezdődött, hogy a fiú legjobb lány barátja mondta, hogy nagyon bejövök a srácnak. Nemsokkal később a fiú hozott nekem egy csokor virágot a szülinapomra. A lány aznap kérdezte, hogy hogy esett, hogy ajándékot hozott nekem a fiú, mondtam, hogy természetesen nagyon jól, erre ő kérdezte, hogy szerelmes vagyok-e a fiúba, mondtam, hogy nem, hisz akkor még egyáltalán nem is ismertem a srácot, soha nem is beszéltünk és a szerelem nálam ott kezdődik, hogy ismerem rendesen az adott személyt, ez ugye a mi esetünkben nem állt fenn. Azt vettem észre ezek után, hogy a fiú távolságtartóbb volt velem, mintha kicsit el is hidegült volna tőlem, a lány pedig állandóan bámult, de nem jó indulattal, hanem pásztázva a viselkedésem, hogyha abban bármi kivetnivaló van, akkor egyből mehessen a sráchoz pletykálkodni. Egy idő után újból tapasztaltam, hogy a fiú bámul, mosolyog rám, keresi a társaságom, de már nem olyan mértékben, mint ezelőtt. Azért gondoljunk csak bele, hatalmas befolyásoltság alatt van, egyik oldalról tömik tele a fejét marhaságokkal, a másik oldalon meg ott vannak az érzései.

Egyszer a legjobb barátnőm ezzel a lánnyal meg fiúval egy társaságban beszélgetett (én nem voltam ott, nekem máshol volt órám, mint nekik) és kérdezte a fiútól, hogy mi újság velem, tetszek-e még neki, Ő csak mosolygott és annyit mondott, hogy igen és..., mert a lány a szavába vágott és mondta, hogy már rég letett rólam.

/ A lány a hátam mögött, az osztálybeli lányoknak azt mondta, hogy mivel én nem sz*pom le a srácot, ezért majd ő lefogja. Nem tudom, hogy ezt poénból mondta, vagy miből, de ez is kiverte a biztosítékot nálam. /


Valóban, tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak, mert ez egy nagyon nagyon rossz helyzet, a befolyásom nélkül történnek a dolgok a életemben, ami ráadásul nagy kihatással is van a hangulatomra (emiatt rengeteget idegeskedek, szomorú és letört vagyok) .


Ui. Amióta tudom, hogy tetszem a fiúnak, azóta én is táplálok érzelmeket iránta, de lassan úgy néz ki, hogy már hiába, egyesek miatt...


2018. ápr. 6. 18:31
 1/6 anonim válasza:
Mondd meg annak a lánynak hogy legyen már legalább elég bátor hozzá hogy nyílt lapokkal játszon ne oldalról mondjon mindenkinek mindenfélét.
2018. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a fiú, miért nem mondod el neki? Lehetőleg akkor, amikor a szarkavaró barátnője nincs jelen..
2018. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél fel csibészkabátot. :)
2018. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"erre ő kérdezte, hogy szerelmes vagyok-e a fiúba, mondtam, hogy nem"


Nem akarom őt védeni,de nem lehet hogy ezt annak jeléül vette,hogy téged nem érdekel a gyerek?

Ha igen,nyilván megbeszélte ezt a sráccal,ezután logikus,hogy távolságtartó lett veled.


A csaj mindezek után simán gondolhatja azt,hogy komolytalan vagy a sráccal és csak kihasználnád,megbántanád a barátját.Nem kell csodálkozni ha ezért kibeszél a hátad mögött.


A lesz*pós dolog meg lehet csak poén vagy más

"jó szándékú" ember pletykája,rosszabb esetben igaz,de az már legyen az ő dolguk.


Ha annyira zavar ez az egész,akkor menj oda a sráchoz és beszélj vele,az nem árthat ha legalább tisztázod vele a dolgokat.

2018. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, hogy lehetnék valaki olyanba szerelmes, akivel még életemben egy szót sem beszéltem vele? A szerelem nem itt kezdődik. Ezt a lesz*pós dolgot pedig senki sem saját kis kútfőjéből találta ki, a legjobb barátnőm mesélte (illetve több lány is az osztályból, de nekik nem adok annyira a véleményükre), ha ő mond valamit, akkor az 100%, hogy úgy van, nem is állna érdekében hazudnia ezzel kapcsolatban, meg pont hogy ő támogatja a legjobban ezt a dolgot. Azt, hogy a lány mi céllal mondta ezt, persze csak ő tudhatja, de nem hinném, hogy poénból, (normál esetben) nem szoktuk lesz*pni a legjobb barátunkat.
2018. ápr. 7. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:

menj oda a fiúhoz akkor, amikor a nő nincs ott. Köszönd meg szépen a virágot (ha már megtetted, akkor köszönd meg mégegyszer), és mondd, hogy nagyon jól esett, szebbé tette a napodat. Ha erre nem lép, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy iskolán kívül is beszélgethetnétek-e, vagy jelezd, hogy neked lenne kedved iskolán kívül is beszélgetni.

Mivel félreérthető volt a viselkedésed (nem a te hibádból), nem csoda, hogy a fiú visszavett és félénk lett. Neked kell most lépned, ha jót akarsz magadnak. Ne várd a csodát, mert elmegy a vonat!

2018. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!