Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Discoban, bárban mi a legjobb...

Discoban, bárban mi a legjobb mód ismerkedni a kiszemelt lánnyal?

Figyelt kérdés
Illetve mik azok a jelek amikor nincs esély, kár próbálkozni.

2014. máj. 26. 00:51
 1/3 Grim13 ***** válasza:
bárban a beszélgetés, esetleg kihívni biliárdozni stb... discoban ? hááát semmi... én még embert nem láttam aki odament egy csajhoz táncolni ismeretlenül és bejött, jelek? tipikus jelek, fapofa, semleges viselkedés, nemleges válasz, távolságtartás, BARÁTNŐK JELENLÉTE, a klasszikus "szia meghívhatlak?" módszer sem a legjobb, én várom a helyzetet és lecsapok rá! egy magányosan a pultnál iszogató csaj nem arra vár feltétlenül hogy odamenj... a legjobb ha van egy barátod és a csajnak is egy barátnője, dupla esély mindenre, könnyebb témát feldobni és könnyebb a másikat bemutatni mint magadat hosszú téma ez amúgy!
2014. máj. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor még jó hogy nem szólítottam le a csajt, mivel három barátnőjével volt. Gondoltam is hogy könnyen nevetség tárgya lehetek köreikben.
2014. máj. 27. 16:12
 3/3 Grim13 ***** válasza:
igazából gyorsan továbblendülnek rajta ha nem jön be nekik egy pasi, de az tuti hogyha egy csaj a barátnőivel van sosem megyek oda egyedül, mindig van mellettem olyan aki fedez :)
2014. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!