Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lehet ez a fiú osztálytársa...

Mi lehet ez a fiú osztálytársaimnál?

Figyelt kérdés
17-18 éves fiúk, és állandóan egymást "fogdossák". Egymás seggét ütögetik, multkor az egyik benyúlt a padtársa pólója alá, és elkezdte a hasát simogatni, olyan is gyakori, hogy mondjuk sz egyik fiú megkérdi az egyik lányt, hogy lefeküdnél velem? Ha a lány nemet mond a fiú odamegy egy másik fiúhoz, és azt mondja neki hogy akkor este megint várlak nyuszi.

2018. ápr. 7. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Valószínűleg melegek?Szerintem ez nyilvánvaló.De vannak olyanok akik csak felhívni akarják magukra a figyelmet vagy csak marhaskodnak de ez már annál régen több...
2018. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán csak bμzulnak, nem kell messzemenő következtetéseket levonni. Egyrészt van az az eset mikor kanosak, annyira, hogy lassan beleőrülnek, verekedni nem akarnak, és így vezetik le a szexuális frusztráltságukat. A másik, hogy poénként élik meg a többiek megrökönyödését. A poént számukra az összeférhetetlenség, abszurditás szüli, ők tudják, hogy nem melegek, de a szerepbe kényszerítés egyfajta komikumot eredményez.
2018. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szívatnak titeket :)

Vagy simán melegek.

Van egy gimis sztorim erről. (Nem mostanában voltam középiskolás)

Egy buliban két osztálytársunk kitalálta, hogy mindenkivel elhitetik, ők melegek. A bulira már egy párként érkeztek. Hittük is, meg nem is. Odáig elmentek, hogy bizonyításképpen csókolóztak. Rendesen.

Aztán később bevallották, hogy az egész csak vicc volt és a csók után mindkettő pálinkával öblögetett :)

Ma már egyikőjük sem tudná megmondani, hogy mi volt ebben a vicces, de akkor nagyon jó ötletnek tűnt.

2018. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!