Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudnék csinálni?

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy ember az osztályunkban, akit nagyon utálok/utálunk jó páran. Mindenkit kibeszél a háta mögött, megaláz másokat, beszólogat, kiröhögi az osztálytársait, egy beképzelt köcsög mondjuk ki. Ha olyat gondol, elkezd beszólogatni akárkinek, nem kell még hozzá szólni sem, és piszkál másokat. Már konkrétan megszólalni sem szeretnék, mert nem szeretnék támadási felületet hagyni. Utálja majdnem az egész osztályt, tanárokat, megmondta, hogy ő a szülei nélkül nőtt szinte fel és gondolom ez állhat a dolgok mögött. Eljutottam egy olyan szintre, sajnos, amikor jót már nem tudok neki kívánni, csak azt, hogy szenvedjen. Miért nem kapja vissza amit ad? Remélem semmi öröme nem lesz az életében. Az ilyen emberek normálisak egy osztályban?
2018. ápr. 13. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az az osztály, ahol nincs legalább egy ilyen selejt. Ne foglalkozz vele. Ne foglalkozz a véleményével, ahogy írtad a többiek sem értenek vele egyet. És vissza kapta, olyan formában, hogy senki sem szereti. Az sokkal rosszabb, mintha valaki néha néha alaptalanul, értelmetlenül oltogat. Szerintem nyugodtan éreztesd vele, hogy nem lesz császár ettől, mutasd hogy nem érdekel a véleménye. Majd abba hagyja, anno én is ezt csináltam.
2018. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van! :) Senki nem foglalkozik azzal, hogy mit mondd rám/ vagy akárki másra, max röhögnek,mert nevetséges, de nem érdeklik :)
2018. ápr. 13. 20:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. ápr. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!