Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja?

Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van 1 lány az osztályba, és folyton el kezd velem beszélgetni, vagyis az orra alatt motyog. Én meg vagy oda megyek, vagy meg mondom hogy ne fárasszon. De ez még semmi! úgy öltözik mint én meg meg az egyik lány. Tesin is ha kapuba állok focikor ő is ha csatár vagyok ő is. ha barátnőimmel beszélek oda jön. De nem értem hogy ezzel mi a szándéka. Valaki érti ezt ?
2018. ápr. 15. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyire hü**e vagy? O.o
2018. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hülye csak nem értem azta jányt.
2018. ápr. 15. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Te fiu vagy lány vagy?
2018. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2018. ápr. 15. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel felnéz rád, olyan akar lenni mint te. Bír téged meg minden. És mert magában nem annyira biztos h elfogadnák probál egy népszerübb emberre hasonlítani, akin azt látja h mindenkivel jól elvan és szeretik.

Ne bántsd, hagyd had csinálja majd ha kicsit felépiti magát fog fejlődni a saját személyisége is.

2018. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. De én még mindig idegesítőnek tartom
2018. ápr. 15. 16:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!