Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha haverom “lazad”...

Mit tegyek, ha haverom “lazad” es eleg nevetsegesen mar?

Figyelt kérdés

Haverom kilencedikben tipikus jo fiu volt, de most tizenegyedikben valami nagy valtozasokon ment keresztul vagy nem tudom es kezdi felvenni a “lazado” szerepet, eleg arrogans es bena stilusban.

Egyszer volt valami sulis program. Nekem a sulis program kozben el kellett menni, errol az ofot is tajekoztattam es elengedett. Amikor mentem el haverom bejott mellem es mondta, hogy o is eljon innen. Mondtam, hogy menjen vissza, mert nem akarok balhet es ha eszreveszi az ofo, akkor neki vege van. Elkezdte tenni az agyat, hogy nem erdekli, stb. Aha, eszre is vette az ofo (a vegen nevsorolvasas volt) es osztalyfonokit kapott, amiert ellogta... majd elkezdte jatszani a nagyfiut es vonogatta a vallat.

Ez csak egy pelda volt, de a lenyeg, hogy “rossz fiunak” akar tunni, viszont nem all neki jol vagy hogy mondjam. Tobbi haverom csak kirohogi ot, es mar en is kezdem nevetsegesnek erezni ezt az egeszet.

Lehet valamit tenni? Ha elmondom neki jonnek a sertodesek, suliban meg nem tudom csak ugy ellokni magamtol, osztalytarsak vagyunk es padtarsam matekon...


2018. ápr. 15. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd hogy kiélje magát.
2018. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tényleg nemérdekli. Nekem is volt egy olyan időszakom amikor már minden sok volt, és marhára nem érdekelt melyik tanár mikor hol írt be és micsodát.

Mondjuk engem az osztálytársaim véleménye se érdekelt (és ironikus módon pont ekkor kedveltek meg)

2018. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!