Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit rontott el a...

Szerintetek mit rontott el a haverom gimiben?

Figyelt kérdés
Most gondoltam vissza rá, hogy milyen gimis osztályközösségem volt.Klikkek voltak, az osztály semmiben nem tartott össze,akit csak úgy viccből cikiztek mint pl haveromat később közutálatnak volt kitéve, mindenki megalázta,és lenézte,igaz, a legelején nem is találta meg sok osztálytársammal a hangot,csak 2-3 barátja volt az osztályban (pl.én) meg még pár emberrel beszélgetett (kb 6-7tel) Nyilván a többiek előtt visszahúzódó volt (pedig normális esetben egyáltalán nem az,hanem beszédes.Főleg olyan nagypofájúak szólogattak be neki, és mivel nem szólt vissza semmit (nem akart lesüllyedni az ő szintjükre) a közösségnek biztos megvolt a véleménye róla a véleménye, továbbá állandóan cikis helyzetbe keverték,pedig ezek az emberek ellen nem tett semmit.Akiknek pedig nem volt szimpatikus,mindenféle pletykát terjesztettek róla a háta mögögtt meg rossz hírét keltették az osztálytársak között.Lehet hogy az lehetett a baj, hogy 2-3 emberrel foglalkozott, a többivel meg nem foglalkozott?Azt mondta régebben hogy ennek az volt az oka,hogy cikizték.Mivel sokat tanult ezért eléggé kedvetlen is volt a suliban,nem úgy reagált a dolgokra ahogy azt normális esetben tette volna.iVélemények?

2017. jan. 27. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy gyökér közösségbe egy ember nem tud beilleszkedni, az nem azt jelenti, hogy ő rontott volna el bármit.
2017. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni, hogy mivel sokat tanult otthon, a suliban fáradt volt és nem úgy reagált dolgokra ahogyan azt kellett volna
2017. jan. 27. 12:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Utólag pedig kiderült hogy 1 bizonyos gyerek csak azért piszkálta haveromat mert ezt a (bizonyos gyereket) állandóan piszkálták, és mindig sírva ment haza,így azt akarta hogy mast piszkáljanak (haveromat).Igazán egy patkány ember, remélem, hogy a sorstól majd visszakapja.
2017. jan. 27. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Aha! A haverod. Hadd mondjam, hogy cö-cö...
2017. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemrég találkoztunk haverommal, és ez a téma is feljött,válaszolni viszont nem tudtam neki mert nem látom át ezeket a dolgokat,nemtudom hogy miért kell ezt kétségbe vonni.
2017. jan. 28. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 Ezt hogy érted?


Ő nem rontott el semmit, a többiek rontották el.

2017. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!