Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudnék adni ballagás...

Mit tudnék adni ballagás előtt egy testnevelő tanárnak?

Figyelt kérdés

Számomra ez az ember nagyon sokat jelent, rengeteget segített az elmúlt években, és nem akarok csak úgy elmenni. Szerintetek mi lehetne a legjobb ajándék? Gondolkozni sincs időm, mindjárt érettségi, pár dolog eszembe jutott, de azt vagy nem lehet beszerezni (koncertjegyre gondoltam, de idén nem lesz ilyen koncert), vagy butaságnak tartom. Kérlek, adjatok pár tippet. Férfi tanár, 50-es (és nem vagyok belé szerelmes, mielőtt ez bárkiben is felmerülne :D).

Nyilván pár szóban elköszönök tőle, de azért valamit szeretnék adni neki, de semmi személyes nem jut eszembe a koncertjegyen kívül.

Köszi! :))



2018. ápr. 16. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit sportol? Valami ahhoz kapcsolódó jó lenne.
2018. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Süthetsz mézeskalácsot különböző cukormázas mintákkal (focilabda, kosárlabda stb).

Bögre (pl: [link] kosárka benne pl szurkolói csomaggal (sör, perec, popcorn, sörös korsó), síp, kulacs, póló.

2018. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeret bringázni, meg igazából minden sportot szeret nézni. :D
2018. ápr. 16. 21:08
 4/5 anonim válasza:
82%
Férfi tanárnak, ha kártyázni is szeret, akkor nagyon szép designer francia kártyákat lehet kapni, keress rá neten. Szerintem teljesen jó ajándék, nem szokványos, de elegáns.
2018. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 2-es írt az jó ötlet szerintem :)
2018. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!