Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utál minden tanár?

Miért utál minden tanár?

Figyelt kérdés
Meg a félév előtt átmentem sulin belül egy másik osztályba, és itt kb mindig egész órán engem szólítgat a tanár,meg ha 1percre nem figyelek, rögtön hogy miért nem... Meg vannak olyan osztálytársaim akiknek még a nevüket se tudják,vagy fel se tűnik ha nincs ott engem meg rögtön kiszurnak.. ez miért lehet?

2018. ápr. 17. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Aki nem figyel, azt én is szólongatom. Azért jársz iskolába, hogy tanulj, nem pedig azért, hogy a tanárokon elmélkedj.
2018. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Huuuhhhh :) Én tudok mesélni... Nem akarom túl hosszan leírni.


Meglehetősen kreatívan csaltam vers mondásnál egy tanánál aki kijelentette, hogy megbuktat mindenkit akit csaláson kap.


Annyira felhúzta magát, hogy felhívta az anyukámat, majd csendesen leült a székében és az óra hátra lévő részében mozdulatlanul meredt maga elé, ahogy az osztály csendesen figyelte. Senki sem mert megszólalni.


Az incidens után pár hónappal az orosz tanárom félre hívott és megkérdezte, hogy mit csináltam az X óráján, mert X félre hívta és külön megkérte, hogy extra óvatosan figyeljen rám.


Kiderült, hogy minden tanáromat személyesen figyelmeztetett és mindegyiküket megkérte, hogy vigyázzanak velem és szerintem arra is hogy néha kicsit szivassanak meg, mert utána kicsit nehezebb dolgom volt pár órán.

(Persze ezt bizonyítani nem tudom és az orosz tanárom sem mondta volna el ha tényleg így lett volna, mert ezért simán kirughatták volna Xet)


Szóval lehet egy tanárt megsértettél, aki a többieket rád uszította. :)

2018. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!