Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim távolodnak...

Az osztálytársaim távolodnak tőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most kerültem be egy hatosztályos gimibe. A gólyatáborban 2 nagyon rendes lánnyal össze is barátkoztam. Velük nagyon jól kijövök. A gond szerintem az lehet, hogy az előző iskolámban hozzászoktam a sok hülyeséghez és nem vettem észre magamon, hogy néha milyen dili voltam. De ezen már változtattam és megkomolyodtam, így ekkor az osztálytársak jó szemmel néznek rám. Ez így rendben is van, senkit se zavarok a viselkedésemmel, de nem tudom magam jól érezni, mert ha egy picit is eltérek a komolyságtól, ugyanott tartok, mint az év elején. Még tudni kell, hogy az osztályban van egy 8-9 fős klikk. Fogalmam sincs, hogy mi tartja őket össze. Talán a telefon és a hülyülés. Tehát nekik szabad a földön fetrengeni, röhöghetnek olyan hangosan, hogy az utcasarkon is meghallják, de nekem nem. Kezdem úgy érezni, hogy elvárják tőlem a komolyságot. Nem veszik észre magukon, hogy ők is ugyanolyanok, mint én. Én ugye nem vagyok közük, mert nincs instám, meg snapchatem... Szerintem mindenki érti, hogy miről van szó :). Lehet ez ellen bármit is tenni?

2018. ápr. 19. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az összes osztàlytàrsadat fejbe kell rúgni!


Kocsogok!

2018. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... hasonló szitu :(
2018. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyan ez dettó. Esetleg melyik suliba jársz? Nem muszáj válaszolnod, csak lehet ismerjük egymást, mert tényleg pontosan ugyanez a helyzet nálunk is.
2018. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!