Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Földigégettem magam az osztály...

Földigégettem magam az osztálytársaim előtt el tudom ezt törölni valamivel?

Figyelt kérdés
Az órán kikéreztem a mosdóba de nem sikerült elég hamar oda érjek. Az egyik gyerek észrevette és szétkürtőlte és most mindenki cikiz.
2018. márc. 22. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Gyerekek, nem voltak még kórházban, vagy nem láttak még beteg embert. Ne foglalkozz vele, nem ezek a legfontosabb dolgok az életben
2018. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Töröld fel vécépapírral.

Amúgy meséld már el, hogy voltál egész nap, meg hogy mentél haza matériás ruhában?

2018. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

"matériás ruhában"


amíg van pc nyelv a szórakozás közel garantált.

2018. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Ha csak egyvalaki látta, mondd, hogy hazudik.
2018. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
nem unod még?? ez egy kamu kérdés, idönként kiir ez a beteg állat ide ilyen sztorikat hogy bepisilt a suliban és mindenki rajta nevet. ez erre izgul, ez beteg.
2018. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinálj valami menő dolgot holnap, és akkor mindenki arról fog beszélni, nem erről! :)
2018. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feleslegesen aggódsz mert még gyerekek. Ha befejeztétek a sulit lehet soha nem fogsz velük találkozni. Amúgy meg ők is bármikor járhatnak így. Fel a fejjel.
2018. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt gyakorin volt valaki, aki rendszeresen arról írt, h az anyjával szexel...

Fura fazon(ok)

2018. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!