Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytársaim/barátnőim...

Osztálytársaim/barátnőim cikiznek ha többször felveszem ugyanazt a ruhát, mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés

Nem arról van szó,hogy minden nap ugyanabban a koszos ruhában büdösen ülök a suliban,szimplán az van,hogy pl múlt héten is 3 nap ugyanaz a farmer volt rajtam csak más felsővel. Jöttek a beszólások hogy nincs másik nadrágom,csórók vagyunk stb.Vagy ha mondjuk hétfőn és szerdán ugyanabban a felsőben megyek be. (persze csak ha nem izzadt, stb,nyilván akkor kimosom)

Nekem nincs sok ruhám,nem is akarok, vannak ruháim amikben jól érzem magam és ha tiszta nem értem miért ne vehetném fel többször egy héten. Már többször is azt mondták milyen igénytelen vagyok. A lányok többsége minden nap másik szettben jön suliba, és menőznek is vele hogy 3 teli szekrény ruhájuk van, mert a kínaiban 10ezerből milyen sok ruha kijön és ők milyen okosak hogy mondjuk 1 "normális" nadrág helyett vesznek 10 felsőrészt.nagyon lenéznek,pedig nem adok okot rá.Eddig nem viselkedtek velem így a barátnőim, de mostanában mindig cikiznek,ha ugyanazt felveszem többször, így most már elkezdtem erre figyelni de azért zavar,hogy ilyenek.nem vagyok oda a divatért,engem ez annyira nem érdekel sajnos :(

Mit tudnék tenni,hogy ez ne legyen ekkora téma ?

13/L


2018. ápr. 19. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod tenni, hogy nem törődsz velük, akkor megunják és leszállnak rólad. Hidd el, hogy így lesz, csak próbáld ki.
2018. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Tehát emiatt cikiznek a "barátnőid"... Figyelj, szerintem semmi gáz nincs az öltözködéseddel. Még pozitívum is, hogy nem a divat meg a ruhák meg a vásárlás körül forog a világod...

Egy a bibi... Az, hogy ezeket, akik ilyen baromságok miatt cikiznek téged a barátnőidnek hívod...

2018. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Legkozelebb mondd nekik, h nagyon unalmas lehet az eletuk ha a tieddel ennyire erdekfeszito foglalkozni...

24 evesen en van h heti 2 nadragot veszek csak fel.. es?! Inkabb menjenek turni a muszalas sz___ok kozott

2018. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Nekem sincs sok ruhám, soha nem is volt. De a lényeg hogy tiszta legyen. Nekik is csak anyuci veszi, szánalmas amikor az ilyen kislányok az anyagiakról beszélnek, hogy valaki csóró, ő meg gazdag. Egyrészt a szülei gazdagok esetleg, a gyerek aki vagánykodik, még semmit nem tett le az asztalra, nem tudom mire veri magát. :D
2018. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes én anno általánosban 1hétig ugyan azt a settet hordtam (persze minden héten más settet/fehérnemű meg alap h naponta másik). És valahogy a kutyát se érdekelte, még csak sutyorgás se vagy néhány kosza megjegyzés. Szánalmas ha ez megy máma, hogy már kitalálnak ilyen ,,szabályokat" hogy minden nap másik ruhát vegyen fel az ember vagy gáz. Olts vissza őket valami olyannal ami tényleg ciki és velük kapcsolatos, vagy simán szolj vissza valami frappánsat.
2018. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

én még szakközépben is egy hétig egy szetteztem..


most melózni nem megy megy mert koszos lesz..


DE hogy vmi vígasztaljon is:


-környezettudatos

-célszerű

-takarékos

-ésszerű

-egyszerű az öltözködésed


a cikizést engedd el a füled mellett..majd az élet bebizonyítja nekik, hogy ki csinálja jobban


25f

2018. ápr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt h 3 egyforma nadrágod van :D
2018. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Barbi150401 válasza:
Ahj... legalább te kimosod őket
2018. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy öltözködöm, nekem sincs túl sok ruhám. Általánosban senkit nem érdekelt (főleg, mivel az osztálytársaim többsége is fel szokta venni többször ugyanazt a ruhadarabot, persze kimosva), de testvéreim mondták, hogy gimnáziumban gyakran kinézik azt, aki nem vesz fel naponta teljesen másik szettet. :( A személyes higiéniámmal semmi gond nincs, naponta lezuhanyzom (ilyen nagy melegben akár többször is, mert utálom, ha izzadt vagyok), a hajam sem lóg zsíros csomókban, amennyiszer igényli a hajam, annyiszor mosom egy héten. A ruháimat hét közben is mossuk, tehát szó sincs arról, hogy két vagy három egymást követő nap ugyanabban az izzadtságszagú, koszos ruhában mennék iskolába. :/

Maximum annyit tudsz tenni, hogy ignorálod őket,. vagy valami viccel, más témával eltereled magadról a figyelmet. Nem értem, miért bántják azt, akinek esetleg nem telik annyi ruhára, hogy három vagont meg lehessen belőle tölteni...Ha meg nem akarják abbahagyni a cikizést a parasztok, mondd meg nekik, hogy te legalább minőségi(bb) ruhában jársz, nem ócska kínaiban. :) Olcsó ruhából persze, hogy kijön több szekrény ruha, azonban hamarabb tönkre is megy, ráadásul a legtöbb kínai ruha műszálas, már attól beleizzad az ember, ha megpróbálja felküszködni magára. :D Nyugodtan tegyél rájuk magasról, ezek nem érdemlik meg a barát jelzőt egyáltalán... Keress más lányokat/fiúkat, akik elfogadnak úgy, ahogy vagy. :)

2018. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjad nekik hogy mivan nincs mosógépetek?Hogy mindig mást kell felvenni?
2018. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!