Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytársaim/barátnőim...

Osztálytársaim/barátnőim cikiznek ha többször felveszem ugyanazt a ruhát, mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés

Nem arról van szó,hogy minden nap ugyanabban a koszos ruhában büdösen ülök a suliban,szimplán az van,hogy pl múlt héten is 3 nap ugyanaz a farmer volt rajtam csak más felsővel. Jöttek a beszólások hogy nincs másik nadrágom,csórók vagyunk stb.Vagy ha mondjuk hétfőn és szerdán ugyanabban a felsőben megyek be. (persze csak ha nem izzadt, stb,nyilván akkor kimosom)

Nekem nincs sok ruhám,nem is akarok, vannak ruháim amikben jól érzem magam és ha tiszta nem értem miért ne vehetném fel többször egy héten. Már többször is azt mondták milyen igénytelen vagyok. A lányok többsége minden nap másik szettben jön suliba, és menőznek is vele hogy 3 teli szekrény ruhájuk van, mert a kínaiban 10ezerből milyen sok ruha kijön és ők milyen okosak hogy mondjuk 1 "normális" nadrág helyett vesznek 10 felsőrészt.nagyon lenéznek,pedig nem adok okot rá.Eddig nem viselkedtek velem így a barátnőim, de mostanában mindig cikiznek,ha ugyanazt felveszem többször, így most már elkezdtem erre figyelni de azért zavar,hogy ilyenek.nem vagyok oda a divatért,engem ez annyira nem érdekel sajnos :(

Mit tudnék tenni,hogy ez ne legyen ekkora téma ?

13/L


2018. ápr. 19. 19:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta kérdező?
2022. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!