Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolában ma elhagytam az...

Az iskolában ma elhagytam az irattartóm és benne volt egy Rossmann utalvány is teljesen feltöltve. Szerintetek ha valaki megtalálja elkölti, vagy leadja?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg azt a pénzt ami rajta van le lehet tiltani? Vagy pl az ilyeneknél tudom, hogy valamit alá kell írni a pénztárnál, úgy nem lehet nyomon követni? Vagy miért kell egy cetlit aláírni a pénztárnál? Nem az ilyen ügyekre találták ki, hogy az vásároljon rajta akinek véve lett? 15/l

2018. ápr. 20. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a rossmannba, megmondod, hogy ez történt. Ha névre szóló, akkor biztosan le lehet tiltatni. Ha nem névre szóló, akkor így jártál sajnos.
2018. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Névre szóló, de ha valaki akar vele vásárolni, ezekszerint nem tud, ugye?
2018. ápr. 20. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Bárki tud vele vásárolni. A bankkártyával is, ha tudja a PIN kódját. Engem a szüleim a saját kártyájukkal szoktak elküldeni vásárolni. Még soha sehol nem kértek személyi igazolványt hozzá. Ahol alá kell írni, oda meg oda szoktam firkálni valami hullámos vonalat és kész. Egyetlen helyen sem ellenőrzik hogy a kártya hátulján lévő aláírás egyezik-e azzal, amit a nyugtára írsz.

Csak a bankban ellenőriznek ilyet, egy sima boltban sz__arnak rá.

2018. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!