Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy illeszkedjek be gimibe?...

Hogy illeszkedjek be gimibe? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Nos azért félek ettől mert általánosba szinte végig ki voltam közösítve ,legalábbis 4től kb. Szeretném ha végre lennének barátaim de félek nem sikerül a beilleszkedés,nem tudom magam adni mások előtt.14/L

2018. ápr. 22. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan jönnek úgy gimibe, hogy addig ők voltak a "fura, jó tanuló, csodabogarak" az osztályban, akik nem találták a helyüket. A gimi már teljesen más, és ha nem nagyon feltűnően fura vagy irritáló a viselkedésed, nem fognak kiközösíteni.

Add önmagadat! Tényleg, ez az egy titok van. A lányok közössége a gimiben zártabb és nehezebben fogadják be a picit duci vagy kevésbé divatosan öltözködő lányokat (szomorú és le lehet pontozni, de ez van), szóval szerintem szerezz be néhány új cuccot, amiben jól érzed magad és a te stílusod, de azért látszódjon, hogy foglalkoztál vele. A fiúk meg nem kedvelik a "cicababákat", úgyhogy ne vidd túlzásba azért a dolgot, ne akarj 5 kg-os sminket a fejedre rakni.

Próbálj kapcsolatokat teremteni és kezdeményezni, az elején tudom nehéz megtörni a jeget, de nem lehetetlen. :)

Légy képben a mostani sorozatokkal, zenékkel (attól függ mi érdekel), könnyebb egy közös témán elindulni a beszélgetésben.

Van valami hobbid, milyen könyveket szeretsz vagy sportolsz valmait? Gondolkodj el azon, hogy mi érdekel és áss bele magad, hidd el majd megfogod találni a hasonló érdeklődésű embereket.

2018. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és sok sikert!:)
2018. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. De ahogy mondtam nem tudom magam adni,foleg elsore..
2018. ápr. 22. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne úgy állj hozzá, hogy "nem tudsz". Próbálkozz. Légy nyitott a változásra. Még csak 14 vagy, mikor én voltam 14 nekem annyi önbizalmam sem volt mint egy békának -mégis valahogy azért megbékéltem magammal, a gimi sokat fog segíteni, hidd el. :)

Vannak segítő kamasz könyvek, nekem anno nagyon sokat segítettek, illetve még az, hogy elkezdtem sportolni (!!!). Ajánlom mindkettőt neked is, tényleg nagyon sokat add hozzád.

2018. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy nezz videokat a youtubeon (magyarok kozul rimoczi zsofi ugrik be, de ha tudsz valamennyire angolul inkabb ugy nezz), sok video van a pozitiv gondolkodasrol, onbizalomrol stb...
2018. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2018. máj. 3. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!