Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy legyek az osztályból a...

Hogy legyek az osztályból a legmenőbbje lány? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval... Az osztályunkban van 6 lány aki nagyon idegesítő és beképzelt is. Általában beléjük szerelmes kb az összes fiú. Szerintem nagyon gázak mert mindig kiemelkednek mindenhonnan és magukra hívják a figyelmet. Engem ez nem is zavar nagyon. Szóval csak azt szeretném hogy én is hogyan legyek az egyik legmenőbb lány az osztályból? Nem az ő színtükre szeretnék süllyedni amilyen hülyék. Nem is akarok bekerülni abba a csapatba. Csak azt szeretném élerni hogy az osztály egyik legmenőbbje legyek és nem ilyen k*rvás ruhákba akarok járni. 6.-os vagyok.
2018. ápr. 23. 16:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a kérdést kicsit elírtam. *Hogyan legyek az osztály egyik legmenőbb lánya
2018. ápr. 23. 16:18
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Mit akarsz 12 évesen?

Foglalkozz te csak a tanulással , és ne akarj beállni ebbe a rossz "sorba...

Elhiszed, hogy nem azért ők állnak az osztály "élén" mert valóban olyan menők? Hanem mert had ne írjam le , hogy mik lehetnek , hogy hogyan viselkednek.. Maradj ilyen normális , amilyen most vagy, hidd el , te egyszer így sokkal többre fogod vinni az életben. Ők meg éhen halnak majd a népszerűségükből ha így folytatják.

:) Szép napot neked!

2018. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom, nálatok is megvannak a klikkek. Ha te nem akarsz a 6 népszerű csajszi közé kerülni, akkor a többi lányhoz kell viszonyítanod magad és az ő élükre állni. Azokkal a fiúkkal sem kell foglalkozni, akik szerelmesek beléjük, inkább azoknak próbálj imponálni, akiknek más típusú lányok jönnek be. Próbálj kedves, aranyos, szelíd és mosolygós lenni; vannak, akik épp ezt szeretik.
2018. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Oké, az egy dolog, hogy (a leírásod szerint) az ő viselkedésük "gáz" és idegesítőek. Viszont a te írásodról meg egyértelműen süt a hatalmas mértékű irigység, egyszerűen az ő irigyük vagy és baromira féltékeny, hogy te nem lehetsz a középpontban, ezért felsőbbrendűnek érzed magad. Ez itt a helyzet, szivi.
2018. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Meg kislany vagy!nemtudod mi a helyes...

Eroltetni nem szabad semmit!

Legy inkabb buszke arra,aki vagy!ne akarj masmilyen lenni,foleg nem azon dolgozni,hogy "tultegyel" masokon.

A legedesebb lanyok altalaban mindig visszafogottak,csendesek,bajosak,aranyosak.Nem "menok"

2018. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát, még mindig nem kaptam normális válaszokat a kérdésemre...
2018. ápr. 23. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Legyel cuki mindenkivel.

Mindenkihez legyen egy kedves szavad.

Legyel mindenkivel figyelmes.

Oltozz csinosan,legyen sajat stilusod.

Keress peldakepeket,akikre felnezhetsz es tanulhatsz,elleshetsz toluk.

Koszonj mindenkinek ugy,hogy kimondod a nevet.

ennyi jutott eszembe

2018. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Barátkozz a felsőbb osztályokból, akár gimisekkel. Lógj velük szünetekben is. Én nekem alsóban voltak felsős ismerőseim/barátaim, ami azért is volt jó, mert nem kötöszködtek velem, továbbá szerettem is velük lenni, mindig jókat hülyültünk. + Az egyik fiú nekem oviban haverom volt, aki elég hamar a suliban is menő lett a stílusa miatt, akkor az osztályom "menő" magja állandóan kérdezgedett, hogy júj te honnan ismered? Mióta? Meg amikor a fiúval voltam, random odajöttek és elkezdtek velem jópofizni (látszott rajtuk az irigység). Nálunk akkor még nem a telózás volt a menő eszköz amivel villogni lehetett, hanem a yugioh kártya, szval akinek volt egy nagy paklija, meg megvolt neki az összes meseváras kártyája, az majdnem Isten volt :D ja meg aki forgóban is jeleskedett, az már ultra királynak számított.


Röviden: szerezz barátokat idősebb korosztályból (ne csak a menőzés legyen a szemed előtt ilyenkor, mert csúnyán ráfogsz fázni, agyon fognak szivatni)

Szerezz be vmi olyan eszközt ami státusz szimbólumként is működhet, mégjobb ha az a dolog ritka és egyedi (nem egy aranyozott iPhone) bár ebben a korszakban fingom sincsen mi lehet az a telón meg drága ruhán kívül... Talán az, ami univerzális a korosztályok között, hogy minél több 18-nál idősebb csávónak nyitja szét egy csaj a lábát, annál menőbb, és miért csak az idősebbnek? Mert a vele egykorú srácok a nyálukat csorgatják, hogy nem tudják megkapni Őket, ezáltal a csahos kutyájuk lesznek, legalábbis nálunk ez ment, még a gimiben is...


Még ami eszembe jutott kb. ebből az időszakból, ami menőnek számított: cigizés, alkoholizálás a suliban, más klikkben az, hogy kinek van már kismotorra jogsija. Gyűjteni a rossz jegyeket, visszabeszélni a tanárnak, vagy épp benyalni. Kell egy szolga, meg kell egy gyerek, akit lelehet oltani.

Akkoriban még könnyű volt valami nagyon egyedi stílussal flangálni, extrém ruhákban. Manapság a festett haj, piercing, kivágott ruha átlagosnak mondható. Sok kislányt látok a te korosztályodból rockernek beöltözve, meg hangosan nyomatják a depresszív zenéket vagy épp ordítozós metált. Közkedvencük a magyar számok, mert ugye angolul nem mindegyikük tud jól.


Ha mindezt überelni akarod, nyugatiasodj! Vagy tanulj az angoloktól! Ők megtudják ruha meg teló nélkül oldani ezt. Bandázz komolyan, legyen a természeted provokatív és agresszív, ne a nagyon gyengékkel kezdj ki, azokat védd meg, hanem a veled egyszintüekkel, vagy feljebb. Sose járj egyedül, mert úgy védtelen vagy, mindig legyen melletted a bandából vki. Bicska elengedhetetlen kellék. Na meg a spangli a buszra várva. Este fekete hoodieban a bandával graffiti, kukaborogatás, kötöszködés stb.


Amerikai style: glock a zsebben. Mentálisan legyél instabil.


Keletből: Cyka blyat! Fekete v fehér adidas melegítő. Csíkos!!!, otthon eszkábált mélynyomós hifiszerűség, hardbass-t nyomatva... Londonban ez sem nagy cucc, de itthon nagyot ütne! Csak lehet az itt lévő oroszok is...:D

2018. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#Előző vagyok

De, ha érdekel, hogy mit gondolnak erről a menőzésről a 20-on felüliek, akkor hagyod az egészet a csudába, mert kinem állhatjuk az ilyen személyeket, főleg akik még szemtelenek is hozzá (jó, leszögezem a mi korosztályunkban is vannak ilyenek, csak itt komolyabb dolgokkal mennek, pl a BMW-s ripacsok, akik vesznek jópénzért egy roncsot, rámegy mindenük az állandó szervizelésre, de a lényeg, hogy tudnak vele villogni a trafik előtt. Mielőtt vki beszólna, nincs bajom a BMW-vel, csak azzal amivé kinötte magát itthon, mint az Iphone). Egy kezemen alig tudom megszámolni, hogy hány nem kirívóan viselkedő gyerekkel futottam össze pl. a buszra várva. Legyél tisztelettudó és rendes, az értelmes emberek nem menőzésből teszik azt amit csinálnak, hanem azért mert szeretik. Ha nagyon kiakarsz szakadni abból a rétegből amiben most vagy, menj el valami plusz foglalkozásra, ami érdekel is: tánc, dráma, sport, atlétika, rajz, zene, tanulmányi versenyek stb ezzel is előrébb vagy mint a többiek. A zsebpénzedet meg ne szórd el olyan dolgokra amit később megbánnál, hanem gyűjtsd, vagy fektesd bele esetleg sulin kívüli programokra: tenisz, úszás, valamilyen küzdősport, túrázás...

2018. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni! ;)
2018. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!