Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségi után ti vittetek...

Érettségi után ti vittetek ajándékot a szaktanár (ok) nak?

Figyelt kérdés
Idén teszek érettségit informatikából és idegennyelvből. Az idegennyelv részén magántanárhoz járok, ott meg is van az ötlet, hogy mit (és hogy mikor vinném az ajándékot, hisz mégis felkészített). Most a számtechnél vagyok akkora dilemmába, hogy mit vihetnék a tanáromnak és mikor adhatnám oda. Szóbelik után lenne érdemes? És mit? Van néhány házilag készített italunk, abból gondoltam ajándékozni, hisz sokat segített a tanárom. Az idegennyelv tanárom nem helybeli, neki még ötletem sincs, hogy mit lehetne vinni (mert azért neki is illene) és hogy mikor. (A magántanáromon nő, a másik két tanárom férfi). Ti mit ajánlotok?
2018. ápr. 24. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
En nem vittem senkinek, igaz, nem jartam magan tanarhoz. Ha nagyon vinnel, akkor jelkepeset vigyel, ok h felkeszitettek, de nekik ez a munkajuk, a kalauznak se viszel italt a vonatra.... egy par mondatos , osszeszedett szobeli v irasbeli koszonetnyilvanitas ill a ffiaknak az ital, a nonek inkabb minosegi csoki es virag. Tul szemelyes cuccot szerintem sosem jo tanarnak adni, gondolj bele, mennyi diaktol kap targyakat, es lehet h az idei 5. Vazanak / graviroztatott vminek mar annyira esetleg nem orul szivbol. Na meg, az izleset se fix, h eltalalod.
2018. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem jártam magántanárhoz. Az osztályfőnöknek adtam egy csokrot azt cső. Viszont ártani nem árt, mindenképp kedves gesztus és jól esik nekik ha adsz valami bombont vagy férfinak bort vagy ilyesmit. Annak ellenére hogy fizettél nekik tehát nem szivességből segítettek. Én a szóbelik után adnám.
2018. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze nem ilyen nagyokra gondoltam, hanem csoki+virág illetve valami alkoholos ital. A magántanárom kedvenc édessége a Mozartos csoki, tehát már az ötlet meg van, csak meg kell venni. Az alkoholos italokkal annyiban vagyok tanácstalan, hogy nem tudom miylet szeretnek. Főleg jó fajta borunk van itthon.
2018. ápr. 24. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!