Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Unalmamba írtam egy verset az...

Unalmamba írtam egy verset az új tanáromról és a többi osztálytársam el akarja neki küldeni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya a vers 10 versszakos és félek hogy elmondják mert akkor a tanár is utálni fog szüleim is nagyon leszidnának meg lehet ki is rúgnának az iskolából.

Osztálytársaimat kérdeztem miért mondják el azt mondták mert vicces lesz.(hát nekik biztos) Még életembe nem kaptam szaktanárit megy semmi ilyet. Szüleim nagyot csalódnának bennem. Tudom előbb kellet volna gondolkodni de nem néztem volna ki osztálytársaimból hogy elmondanák.



2017. okt. 6. 19:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
22%
Muti!
2017. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Tagadd le az egészet ,amúgy beküldhetnéd ide a verset mert érdekelne 😂
2017. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Hozzájuk került valahogy? Ha nem, akkor egyszerűen csak tagadd le, hogy bármi ilyesmit is írtál volna a tanárodról. Ha viszont mégis hozzájuk került valahogy és tényleg elküldik neki, csak kérj bocsánatot a tanártól, mondd meg, hogy ez csak poén volt, nem gondoltad komolyan, stb. és felejtsd el az egészet. Lehet, hogy a tanár utálni fog, talán kapsz egy osztályfőnökit, de ennyi. Nyugi, ennyi miatt még nem rúgnak ki senkit se az iskolából. Ahhoz túl sok pénzt kap utánad a suli :D
2017. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Jó csak nekem igazából az lenne a bajom ha szüleim megtudnák.
2017. okt. 6. 20:06
 5/36 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mennyire csúnya. Nem tudom milyenek a szüleid, de egy versírás azért még nem lehet olyan szörnyű tett.
2017. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem szigorúak a szüleim csak én mindig is jó példamutató kisgyerek voltam és csak idén kezdtem el egy kicsit szemtelenkedni és csúnyán beszélni.
2017. okt. 6. 20:21
 7/36 anonim ***** válasza:

#6 - nyilván. Nem is lehetne másképp! :D

De látnunk kellene a verset, hogy megfelelő tanácsot tudjunk adni, szóval muti! :D

2017. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
47%

Köszi! Hát... ez... zseniális! :D Az egész vers egy méretes bráner, szóval legfeljebb az derül ki, hogy fsznak tartod a tanárt, valószínű a diákjai 90%-ához hasonlóan, csak te le is írtad :D

Lehet viszont, hogy elküldenének a sulipszichológushoz, mert láthatóan péniszorientált vagy :)

2017. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi elküldenéd nekem is? :D


Különben ha a magyartanárod lennék és rólam írnád, de mondjuk tökéletes hexameterben van, még meg is dicsérnélek érte :D

2017. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Küld el nekem is a verset!
2017. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!