Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Eger, Pásztorvölgyi Gimnázium...

Eger, Pásztorvölgyi Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Főleg a kéttannyelvű érdekelne, de a Nyek.-ről is írhattok. Tapasztalatok, gólya tábor, mindenre kíváncsi vagyok. Aki pedig szintén odajön, az jelezze. :D

2018. ápr. 24. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Szar.
2018. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de nehéz. A gólyatábor nekem meg rossz volt anno, de ha tudtam volna, hogy rossz lesz, akkor is mentem volna, szóval ne hagyd ki.
2018. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
24%

Nagyon szar....vannak jó programok meg szombaton nincs suli,de rengeteg szopatás van.

Ha gólya vagy utálnak,ez az év kemény lesz...gólyatáborba és napra ne menj xD

9.től viszont már annyira nem rossz.

2018. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de miért szar? Kifejtenétek kicsit?
2018. jún. 6. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagy kamu, hogy utálják a gólyákat. Inkább úgy vannak vele a tanárok, hogy na, első éved, csak a nyelvre kell koncentrálni, villants valamit, mert ha csak héderelni akarsz akkor nincs helyed itt.

A gólyatábor meg a gólyanap se durva, menj rá el, nekem jó volt.


A 0.év pedig nagyon laza. Visszasírom. Akkor még a havi 1 progress tesztet nagy tragédiának éltem meg, most meg levágnám a fél karom, csak legyen megint akkora a nyomás mint anno.


Majd 10.-től durvul be a dolog, akkor meg 11.ben van a legnagyobb óraszámod, a diáknap miatt az első félév csak lógás, a másodikban meg minden héten írsz 5-6 dogát. Utána meg a faktok. De hát ez van, bírni kell.

2019. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!