Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolában a fiúk fotózgatjá...

Az iskolában a fiúk fotózgatják a fenekem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párhuzamos osztályból több fiú fotózgatja a fenekem, állítólag külön mappa van a fenekemről. Én magam nem láttam a képeket, de a legjobb barátnőm mondta, hogy a legjobb fiú haverja telefonján is megvannak a képek, ő ott látta és a barátnőm 100%-ban szavahihető, nem is kételkedem egy percig sem. Mindezt a tudtom nélkül csinálták, ha nem mondták volna nekem, nem is tudtam volna róla.

Mit csináljak? Addig különösen nem zavar a dolog, amíg ki nem teszik az internetre, de náluk sajnos erre elég nagy az esély.


2018. ápr. 26. 17:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Ha teljesen biztos vagy benne, hogy ezt teszik, mindenképpen szólj egy tanárnak, akiről tudod hogy kész segíteni neked.

Sajnos a fiúkkal nem hinném hogy tudnál normálisan beszélgetni, az alapján amit meséltél, valószínűleg csak nevetnének vagy tagadnák az egészet.

Mindenekelőtt azért érdemes személyesen megbizonyosodnod róla, például a barátnőd haverjánál, hogy tényleg így van-e.

2018. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha megnázel egy híradót, állandóan filmezik a nők és férfiak fenekét, mivel nem sért semmiféle törvényt. Nem vagy rajta felismerhető, így nem sért személyiségi jogokat. Nem vagy meztelen, így nem is lehet vele visszaélni.

Ha pedig zavar a dolog, öltözz fel rendesen.

2018. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%
Ne foglalkozz vele. Valahol ez bók is, nyilván szép feneked van, ha mappa készül róla. Az interneten ha név nélkül van kint nem tudja senki, hogy az a te feneked.
2018. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

Nyílván nem egy kulturált magatartás, de én is azt tudom mondani hogyha zavar akkor ne olyan gatyát hordj ami ráfeszül, és mutatja az egész hátsó feled a világnak. Amíg kiteszed addig mindig lesz akit érdekelni fog.

Amúgy meg egyfelöl bók is, hiszen akkor csak nem lehet olyan rossz. Sok nő keményen dolgozik a kondiban érte. Emellett tudod hogy akiknek megvan azoknál nyílván van esélyed. Legalább közülük te válogathatsz.


Most balhézhatnál érte, de ha már mindenkinek megvan akkor úgyse fogod tudni eltüntetni, és az osztályfőnök se fogja tudni. Teljesen mindegy hány készülékről töröltetitek. Biztos vagyok benne hogy otthon a gépen is megvan, vagy messenger csoportból újra le lehet szedni. Ha nem akarsz kellemetlen pillanatokat akkor csak ne adj alapanyagot további képekhez (öltözz iskolába illően). Idővel lecseng majd.

2018. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Hadd találjam ki:jóga nadrág.
2018. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Aki szerint ez nem tre, es hagyja a kerdezo annyiban, annak gratulalok. Lehet h nektek ilyen csekely a szintetek, h nektek ez bok lenne, de aki kinez vhogy, annak ez inkabb nyug, mint dicseret. Szerezz vmi bizonyitekot es aztan szolj egy tanarnak!
2018. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hadd mondjam el: csakis farmert hordok. És abból sem az a super-extra skinnyt, ami legalább úgy feszül rád, mint a jóga nadrág. És nem kelletem magam senkinek, nem pucsítok, nem teszem az agyam senki előtt sem.
2018. ápr. 26. 18:12
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
szerinted miért fotozzák mert szép és formás? vagy mert nagy és alaktalan?
2018. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem beszélj a fiúkkal, hogy téged ez zavar és ne fotózgassanak. Ha ezután is folytatják akkor szólj egy tanárnak. Azért ez nem normális dolog. Nem egy darab hís vagy, akkor sem ha jól nézel ki.
2018. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Képet!
2018. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!