Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok ti hogyan kezelitek a...

Tanárok ti hogyan kezelitek a diák szerelmet?

Figyelt kérdés
Ha egy lány/fiú látható jelét adja a tetszésnek a vonzódásnak.
2018. máj. 2. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint a két legszélsőségesebb eset is megtalálható tanárok körében, meg ugye a tanár is ember, így nincs egyhangú vélemény.
2018. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én osztályfönöknöm akkor 24 éves volt és elsös korunkban hónapokon át járt az egyik 14 éves fiúval az osztályunkból. A másik tanárunkat (szintén nö) kézenfogva látták a szülök sétálni az utcán egy másik fiú osztálytársunkkal. Mit ne mondjak, a szülök ezeken teljesen meg voltak botránkozva, de nem tettek ellene semmit, szerintem azért, mert fiúkkal és nem lányokkal csinálták ezt a tanárok... Mi osztálytársak is eléggé furcsának találtuk a helyzetet, föleg, mert a jegyek adásánál is észrevehetö volt a kivételezés.
2018. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elözö vagyok, a "mai fiataloknak" nem tudom, mennyire érthetö így, mert most lehet, az akkori elsös középiskolást 9.-esnek kellene nevezni?
2018. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj második, de nem tudom elképzelni, hogy egy 25 éves legyen nő vagy férfi kezd vonzódni egy 14-15 éves iránt. Fordítva nagyobb esélyét látom.

Amúgy kérdésre válaszolva: volt olyan 37 éves tanárom aki nyitottabb volt, máshogy viselkedett. Egy lánynál komolyabban próbálkozott, de a lány "nem élt a lehetőséggel". Volt neje és gyerekeik is voltak. Valamit Látott a lányban amiért vonzódni kezdett. El is ment máshova tanítani mikor végeztünk.

2018. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én a mai napig nem tudom megérteni, hogyan történhetett ez, de a tanárnöt idönként bántalmazta a férje (ennek látható jelei is voltak), és úgy gondolom, emiatt vonzódhatott egy fiatal fiúhoz, mert mellette nem kellett ilyesmitöl tartania. Vagy nagyon alacsony lehetett az önértékelése, és önbizalmat adott neki, hogy valaki azért öt is megbecsüli... De egészen biztos, hogy mindez nem csak pletyka volt, mert az osztálykiránduláson mindannyian láttuk öket csókolózni, simogatni egymást, egy szobában is aludtak. Nem sokkal ezután elvált egyébként a tanárnö a férjétöl, és kapcsolatot kezdett egy korban hozzáillö férfival, akit azután a következö osztálykirándulásunkra is magával hozott.
2018. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egy évfolyam társamról van szó, aki egy tanárba lett úgymond "szerelmes". Bár ez szerintünk csak egyszerű rajongás. Az említett lánynak nincs apakomplexusa mert közelről ismerem, és a legnagyobb példaképe az apukája. Még is ez a tanár nem lehet fiatalabb 30-nál, de hát hiába mondjuk neki. Szünetekbe már szó szerint menekülünk tőle, mivel minden egyes mondata ebből áll:

Nekem meg kell szereznem stb..

De viszont ha ezt a tanár észreveszi akár ki is csaphatják.

2018. máj. 2. 18:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a diák rajong érte nem lesz semmi még. Ha a tanár is viszonozza akkor. Gondolom 15 évesek lehettek vagy annyi se. Nyugi, 30+os férfi nem megy tinire.

19L és 5ös voltam.

2018. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha középsulisok vagytok, akkor nem valószínű, hogy kicsapják a tanárt.

Nálunk fordítva történt, ugyanis van egy tanár, aki 3 éve jött a sulinkba tanítani (amikor a mi osztályunk volt 10.-es), és állandóan játszotta a jófej tanárt, az óráin mindig 45 percből 40-et elsztorizgatott, csak az utolsó 5 percben beszélt az anyagról. Az ilyen tipikus ribizli lányokat nem a nevükön szólította, hanem babámnak meg cicámnak hívta őket. Ő amúgy egy gyakorlatos tanár volt és ha ezek a "babái" meg "cicái" kérdeztek valami akkora idiótaságot, hogy már fogtuk a fejünket, hogy ezt kajak képesek megkérdezni, készségesen elmagyarázta nekik, volt, hogy doga közben is magyarázta nekik a számolások menetét meg lediktálta nekik az egyenleteket meg minden ilyesmit, míg ha én, vagy a fiúk közül valaki feltett egy kérdést az adott anyaggal kapcsolatban, ami tényleg érdekelt minket, kb. leordibálta a fejünket, hogy miért kérdezgetünk ilyeneket, mikor ez már nem a tananyag része..És nekem speciel csak 3-asaim voltak nála, mert volt, hogy helyesírási hibák miatt is pontot vont le a dogámból (pedig természettudományi tárgyról van szó), vagy azért nem adott egy egész feladatra pontot, mert nem írtam ki egy egyenletet betűjelekkel, hanem egyből behelyettesítettem a betűk helyére a számokat, stb..Úgyhogy eléggé kivételezett az ilyen plázacica kinézetű lányokkal.

Aztán következő évben ki is derült, hogy több lánynál is bepróbálkozott, a 9.-esektől kezdve egészen a végzősökig, de az egész úgy bukott ki, hogy csak az egyikük merte elmondani a szüleinek, hogy egyszer tartott neki délután "korrepetálást" a tanár úr és elkezdte fogdosni a csajt, aztán lassan fény derült arra, hogy több lánnyal is csinált...dolgokat a suliból.

A leggusztustalanabb az egészben, hogy a pasi kb 35 éves és házas, a felesége szintén tanár és ő is a mi sulinkban tanít...:D Kicsit se gáz..

Lett belőle egy nagy botrány, mindenki azt hitte, ki lesz rúgva, de végül semmi nem lett belőle, a mai napig itt tanít.

2018. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mind a ketten 19 évesek vagyunk. A tanár aki persze egyikünket sem tanít nemrégiben érkezett. 25 éves egyébként. De tanár és diák közt mint tudjuk nem lehet semmi, persze csak ha ezt a suliba palástolni tudják és ügyesen eltitkolják. Na persze mi magyarázkodhatunk neki..

Azért nem semmi a storyd, bele sem merek gondolni a felesége ehhez mit szólhatott.

2018. máj. 2. 19:52
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A ti esetetek nem nagy szám. Ha valakinek bejön a tanci, és a tanci is viszonozza majd iránta vár egy évet míg leérettségizik és boldogok lehetnek majd együtt. Ha hangoztatja, hogy úgyis megszerzi az beteges, és elég pi.c.@s viselkedés.
2018. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!